Wpis z mikrobloga

Nie ogarniam tych wykopowych szurów, ekspertów od pandemii.


Pod koniec lutego info z ministerstwa: idzie 3 fala. Dynamika się odwróciła, mieliśmy spadki, teraz są wzrosty.
Szury: jaka 3 fala, gdzie oni to widzą? Przecież podskoczyło raptem z 3 do 3.5 tys przypadków...

Mijają 2 tygodnie, specjaliści mówią: jest źle, regularnie zwiększa się liczba zarażonych, wolnych łóżek coraz mniej.
Szury: hurr, durr, ściema, zwłoki nie leżą na ulicach, w Stanach nie ma lockdownu jest ok. Robicie dużo więcej testów, kreujecie 3 falę.

Połowa marca: 25 tys pozytywnych przypadków, 450 osób zmarło.
Szury:
pokpok - Nie ogarniam tych wykopowych szurów, ekspertów od pandemii. 
SPOILER

Pod...

źródło: comment_16159830409wsfAu0SJswJezIpI69eO9.jpg

Pobierz
  • 27
nagłe wzrosty przed 1 listopada, przed Bożym Nardzeniem + Sylwestrem teraz na dniach Wielkanoc

@Czill23: co za brednie.
Spisek lewaków? Chcą zniszczyć kościół?
@pokpok: Specialiści mówio? Tacy jak Sutkowski od eksperymentów z maseczkami dla mądrych inaczej? Zresztą uważasz, że to na wykopie jest jakoś szczególnie antypandemiczne środowisko? Nie wiem w jakim jesteś wieku, ale gdybyś te wysrywy realnie opowiadał młodym ludziom, to uwierz popukaliby się w głowę patrząc na ciebie z politowaniem
: *liczba testów


@josedra52: mi dzisiaj udało się uciec z łapanki na ulicy, z okrzyków gstapo zrozumiałem że wszystkich złapanych ludzi będą testować.

Ludzie źle się czują i idą na testy. Bardzo dziwne co nie?
@dqdq1: ale wiesz że testy też są według pewnych zasad przydzielane? Idzie do sanepidu by wysyłać na testy każdego co miał kontakt i nagle potrafią zadzwonić. Wystarczy zmiana zasad kierowania ludzi na testy.