Wpis z mikrobloga

Potrzebuję rady od #stomatologia. Od dłuższego czasu bolał mnie ząb, najpierw w reakcji na zimno, potem doszło ciepło, na koniec nawet mocniejsze przygryzienie. Byłem przed chwilą u dentystki, żeby coś z tym zrobić, ale pomimo 3 wkłuć nie udało się go znieczulić - nadal bolało kiedy płukałem usta wodą i nic nie zrobiliśmy. Ogólnie bardzo stresują mnie wizyty u dentystów i ona sama powiedziała, że dziś to nie ma sensu i ten brak znieczulenia to może ze stresu. Co radzicie teraz zrobić? Może ktoś polecić kogoś, kto sobie z tym poradzi w #lublin?
#medycyna #dentysta @SkrytyZolw pomożesz?
  • 21
@progressive: typie, sam sobie wstrzykiwałem lidokainę, i to bez większych trudności, a nie byłem ani dnia na medycynie, także co Ty tutaj gadasz za bzdury. Jak ktoś się czymś zajmuje zawodowo, to chyba powinien umieć to robić w pełni profesjonalnie. Przynajmniej ja bym tego oczekiwał.
@Hissis: czyli wedlug tego co pisze @Raptrax: wynika, ze nie masz kwalifikacji medycznych i rozszerzasz niewiedze piszac o wbijaniu sie w nerw i poprawiasz innych, nie majac za bardzo pojecia o szczegolach, nie masz problemu z przyjeciem postawy oskarzajacej, ciekawe

no i to, ze sobie sam cos wstrzykiwales, nie wiele znaczy, nie mamy pojecia na ile ktory srodek jest bezpieczny, silny, drogi - dlatego bym sie powstrzymywal od jakiejkolwiek krytki,