Wpis z mikrobloga

@trejn: Na forach głośno że się wywala u ludzi... a ten że mu działa na twitchu. Weź g---o konsolę, zainstaluj odpal i sprawdź sam - zrób i pokaż coś w końcu samemu. A nie zapominałem kolega jest graczem YTbowym siedzi i ogląda tylko jakie CP jest zwalone.
  • Odpowiedz
@trejn: Serio szkoda języka do kolegi..... polują mu w twarz a mówi że deszcz pada :P R* dał d--y po całości i tyle. I nie szukaj na siłę.

"przed chwilą grałem na ps4" - wstydziłbym się mieć takiego złoma w domu, i jeszcze tosterem się chwalić
  • Odpowiedz
  • 0
@cin123654 Serio szkoda języka do kolegi..... polują mu w twarz a mówi że deszcz pada :P


A ty jeszcze książkę i myszkę do tego dokupujesz
  • Odpowiedz
@trejn: Bo głupi kupuje książkę, bo chce pogłębić wiedzę o świecie gry i głupi bo lubi czytać ?. I głupi szuka dla siebie idealnej myszki, a że limitowana edycja w podobnej cenie co normalne to co nie kupić. TAK RAZER VIPER to jedna z lepszych mysz bezprzewodowych. A kosztuje tyle co toster PS4
  • Odpowiedz
  • 0
@cin123654 Chwali się że nie jest podatny na marketing a kupuje razera :D Dokup jeszcze ich klawiatury z RGB za 800zl na autorskich chińskich przełącznikach z aliexpress. Albo podkładkę RGB za 400zl, widać że kolega nowy w świecie gamingu
  • Odpowiedz
@trejn: Do portfela nikomu się nie zagląda. Mam kasę to rozwalam na stanowisko gejmingowe.

A o klawiaturę RGB się nie martw też mam :) Genesisa na mechaniku. Nie ma nic lepszego niż dobry mechanik.

PS. Fotel też gejmingowy, i monitor, i komputer. Cały jestem gejmingowy
  • Odpowiedz
  • 0
@cin123654 Nikomu do portfela nie zaglądam tylko komentuje twoja wyższość, kiedy pisałeś o ludziach łapiących się na reklamę i marketing cyberpunka samemu będąc "razer always fan"
  • Odpowiedz