Wpis z mikrobloga

Subskrybuje #nowylad zeby się czegoś dowiedzieć co Ci złodzieje planują, a nie żeby oglądać śmieszne tweety


@lubiemeble: i naprawdę ze wszystkich miejsc w Internecie używasz do zdobywania świeżych informacji mikroblogu na portalu ze śmiesznymi obrazkami wykoppeel? I jeszcze marudzisz że zamiast dostawać dobrej jakości materiały informacyjne znajdujesz tu śmieszne obrazki?
@yeron jak ktos zarabia 2 tys i zamiast szukać lepszej pracy albo cos ze soba zrobic zeby lepsza praca sama go znalazła, siedzi i oglada tv to sam jest sobie winny i powinien sie najpierw zainteresować swoją pensja a nie innych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ziutek_Grabaz: sam się orasz, najpierw brak pracy, to bierze jedyna co jest w jego zasięgu, a ty jeszcze mówisz to zmień pracę, a jak ma odłożyć z tej roboty żeby się wyprowadzić?

Sam zaraz po skończeniu szkoły musiałem pożyczyć na kaucje mieszkania, a teraz wyobraź sobie że jeszcze nie masz innej możliwości niż fabryka smrodu jak mieszkasz na wsi z 3 domkami na krzyż, i nie mów że nie ma takich
@szczekacz666 ofiar losu które tylko narzekają jest w tym kraju jakieś 30 mln. O czym ty mowisz? Jak ktos chleje i robi dla janusza od 50 lat nie zajmując sie niczym innym to takie sa efekty. Jest mnóstwo takich miejsc. Tajemnicą pozostaje po co ktoś żyje w takich miejscach zamiast przenieść sie w lepsze miejsce skoro tak jest tam źle.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ziutek_Grabaz: 1. Inteligencja, nie każdy jest tak mądry jak ty a są potrzebne zawody proste, ale fajnie by było jakby była godna ta płaca żeby starczyło na coś więcej niż gówno
2. Myślenie starszych ludzi, nie widzieli świata, nie mieli telewizora od dziecka, wiesz jak w mojej wsi dziadek zdawał prawo jazdy za jego czasów? Pierwszy raz wsiadał do traktora i komu udało się odpalić i ruszyć do przodu do tyłu
@szczekacz666 nie wiem czy ogarnales co sie dzieje w obecnych czasach, ale proste zawody sa bardzo dobrze płatne, z tym że trzeba być w czymś dobrym i sie wyróżniać. Nie wiem co uwazasz za prosty zawód, ale co 2 ekipa remontowa która robi dobrze, szybko i w normalnej cenie ma zlecenia na najbliższe 2 lata, prywatni szoferzy, czy nawet kurier któremu można powierzyć wartościowy towar zarabia kilkukrotną wartość średniej.
Sam nie mam
@lubiemeble: Pomijając już fakt, że to nie ty, cymbale, masz mówić ludziom, co i jak mają tagować, to ten konkretny tag akurat pośrednio również wiąże się z tym, co pokazano na obrazku. Bo to w TVP właśnie "Nowy Wał" będzie propagandowo prezentowany jako zajebista sprawa zmanipulowanym prolom.