Wpis z mikrobloga

P------e to! Od dzisiaj pracuję zegarowe osiem godzin i niech mnie całują w dupę...

Zawsze jak było trzeba to byłem wcześniej albo zostawałem dłużej, dlatego też naklepałem w ub. roku tak dużo nadgodzin. Do dziś nie dostałem za to kasy ani nie odebrałem tych godzin choćby jeden do jeden. Nikt nawet nie podziękował. Poza tym zawsze byłem terminowy i pracowałem po prostu dobrze.

No i dziś zaspałem do roboty, zmęczony po złej mocno nieprzespanej nocy nie zalogowałem się o 7 rano i nie zrobiłem roboty! Pierwszy raz! Pierwszy...

I co? Od razu poleciało "Temu to nie można ufać", "zawalił robotę, jak można mu coś powierzyć" i inne. Z jednej strony "nie przejmuj się ziom" a z drugiej strony maile w których pogrubionymi literami napisane "anon nie wykonał zaplanowanej czynności bo zaspał".

#korpo #korposwiat #pracbaza #praca #it #gorzkiezale #przegryw
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@PanBulibu: zmien prace, nadmiar obowiazkow i dlugie siedzenie w firmie nie daja korzysci ani finansowych ani rozwojowych. Jedynie ciagle cos nowego sie przejmuje, bo ktos odszedl, bo ktos sobie nie radzi
  • Odpowiedz
@PanBulibu: sam dałeś sobą pomiatać (nie oceniam, bo często tak jest po prostu, że się tyra ponad godziny i dopiero jak człowiek przeskoczy mase krytyczną, to reaguje). Pamiętaj: w Polsce standardem jest mizeria. Pracuj zawsze na 50% możliwości, bo jak zrobisz 60% to jeszcze Cię pochwalą. Nigdy nie dawaj z siebie 110% na początku, bo trafi się gorszy dzień to Janusze Cię wytykać będą.
Ne opłaca się uczciwie i ciężko
  • Odpowiedz