Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@piaskun87: ja #!$%@?. To już wolę kupić mieszkanie na 9 piętrze w bloku z wielkiej płyty, niż wydawać kasę na taki apartament z ogródkiem.
  • Odpowiedz
@viejra Dom postawiony pewnie przed wejściem przepisów. Tak samo jak u mnie, firma ma pół metra od granicy i murku spawalnie. Kiedyś nie było wymogów...
  • Odpowiedz
@vertical: mam działkę, plan zagospodarowania jest. Mogę zabudowę zagrodową ale nie jestem rolnikiem. Na działce obok jeszcze można normalnie się wybudować, niestety ja się już nie załapałem. Sąsiad obok teraz będzie rozpoczynał budowę zagrodową. A ja nadal nie mogę. A tu takie kwiatki można. k.... .
  • Odpowiedz
kamera obserwująca ogródki xD


@spacja_enter: patrząc na ułożenie to ona jednak obserwuje wyjście na te schodki u sąsiada, a nie trawę xD nie wierzę, że nie ma o to sporów i dziwi mnie, że to tam tak wisi
  • Odpowiedz
@Deska_o0 no niestety, wybór człowieka, że chce tak mieszkać, sam mieszkam w bloku, 52 metry i solo, ale ja piwniczak, więc nie czuje potrzeby posiadania domu, czy mieszkania ponad 80 metrów ( )
  • Odpowiedz
@Pethaf przepisowe 4m od granicy działki. Domek jednorodzinny stoi przepisowo jesli działka ma szerokość nieprzekraczającą 16m i WZ pozwalają na budowę w granicy.
  • Odpowiedz