Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ej Mirki od #zwiazki i tego typu, powiedzcie co robić.
Nie sypiam ze swoją różową od Walentynek. Jesteśmy ze sobą od 15 miesięcy. Od początku w naszym związku ważny był seks, bo oboje bardzo lubimy swoje ciała i swoją seksualność. Odkąd mój #rozowypasek poszła do pracy (obsługa klienta, ale dość specyficznego, głównie mężczyźni) straciła w ogóle jakikolwiek pociąg do mnie. Jesteśmy w zamkniętej hetero relacji (czyt. takiej normalnej chłop i baba). Różowa jest atrakcyjna, imho. dosyć 9/10. Zagadałem wczoraj o to w czym jest problem, ona odpowiada że nie wie i chce iść do psychiatry bo nic jej nie podnieca. Ja jestem młody, (poniżej 30 spoooro), ona uwielbia seks ze mną, nie zdradzała, wręcz odpychała wszelkie zaczepki tego typu, w tym na komunikatorach i innych. Mam 99,999% pewności że mnie nie zdradza i nie zdradzała w ciągu ostatnich miesięcy. Pozostałe kwestie życiowe w zasadzie się nie zmieniły, oprócz tego, że jest trochę bardziej zmulona. Nasza relacja jest stała i dalej trwa, nie nastąpił rozpad w żadnym stopniu. Co się może dziać? Nie wyobrażam sobie życia w celibacie w związku. Jak uratować takie coś? #psychologia #seks #zdrowie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #604eb3134fe83c000a9046e1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 12