Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kojarzycie facebook randki? Dołączyłem bo dobrze by było znaleźć w końcu jakąś panne zwłaszcza, że takie czasy że tylko przez internet i to jest gorsze od tindera xD Chyba z dobre 15min spędziłem na przewijanie lasek z czego 3/4 poszło w lewo i z nieczystym sumieniem 1/4 w prawo. Drugie największe miasto w Polsce +35km odległości zaznaczone i wyszukuje mi same babochłopy, sftrustrowane laski, z ogolonymi głowami, kolczyki na twarzy, wulgarne opisy, tanie browary i fajki w mordzie.. DRAMAT. Co do opisów to co to za moda na to żeby pisać o sobie typu "jestem zj*bana", "jestem nudna", "lepiej kup mi czteropak i się schlejmy" itp.? I to dorosłe kobiety xD Człowiek stara się być ambitny, rozwija się zawodowo, kształci w wolnym czasie, chodzi na siłownie, dba o diete, dba o ubiór ale brakuje tej kobiety u boku trochę i postanawia znaleźć odpowiedni materiał dla siebie, odpala facebook randki i... dostaje "liścia na pysk" xD Skoro na żywo nie idzie teraz nikogo poznać i zostają portale randkowe i takie coś mam do wyboru to ja dziękuję.. wole być singlem. A mówią, że to kryzys męskości jest..

zdjęcie poglądowe jak wygląda 90% profili (reszta to samotne matki itp) w mieście prawie 800tys. mieszkańców + 35km

#tfwnogf #przegryw #facebook #randki #dating #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #604e28334fe83c000a90461a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Kojarzycie facebook randki? Dołączy...

źródło: comment_1615753394DfIDADwRX54xPyka0F2S4Z.jpg

Pobierz
  • 10
AnonimowaObywatelka:

Człowiek stara się być ambitny, rozwija się zawodowo, kształci w wolnym czasie, chodzi na siłownie, dba o diete, dba o ubiór


dałeś się złapać w pułapkę samorozwoju. uwierzyłeś, że to sprawi iż staniesz sie atrakcyjny dla kobiet a tu patrz klops, bo 99% z nich nic nie robi ze swoim życiem poza przegladaniem instagrama i nawet nie starają się udawać, że coś robią ze swoim życiem. No i nie zapominaj,