Wpis z mikrobloga

Mirasy i Mirabelki, jest prośba do kogoś ogarniętego w temacie. Zabudowa szeregowa, segment środkowy i jako że nie widzi się kuchnia w salonie to jest plan do przeniesienia jej w miejsce małego pokoju. Z tego co mówią to nie ma problemów ze zmianą projektu, tym bardziej, że na górze nad kuchnia byłaby łazienka więc odpływy i to wszystko w jednym pionie.

Ma ktoś rozeznanie jak poustawiać meble by było jak najbardziej funkcjonalnie i by wszedł jakiś stół nie za duży , wejscie poszerzone do ok 1,2m i bez drzwi.

#nieruchomosci #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #mieszkania #remontujzwykopem #remont #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #architekturawnetrz #wnetrza
Mazurskimazur - Mirasy i Mirabelki, jest prośba do kogoś ogarniętego w temacie. Zabud...

źródło: comment_1615748402K6pqF8hYkJbDiMsCXzDWiK.jpg

Pobierz
  • 10
@Drmscape2: no ja wiem czy znikomy? :D 100zł od metra mieszkania, i to za jakąś laskę co ogarnia conajwyżej pinteresta. Szanujący się architekci wnętrz to po 200-300zł od metra, którzy robią od podstaw, ale #!$%@?ą ci takie meble że cena z nóg zwala
@TheDzions: "Szanujący się architekt" zapyta cię jaki masz budżet i się zmieści w nim +- 10%. Ja płacę 180 zł/m2 za:
- wywiad inwestorski,
- inwentaryzację pomieszczeń,
- projekt koncepcyjny – rozplanowanie rzutów pomieszczeń, dobór materiałów i kolorystyki,
- projekt wykonawczy (rzuty techniczne pomieszczeń, widoki ścian, rzuty sufitów podwieszanych, rozplanowanie przyłączy elektrycznych i wodnokanalizacyjnych),
- realistyczne wizualizacje trójwymiarowe,
- uproszczony kosztorys zestawiający ilości materiałów i elementów potrzebnych do realizacji inwestycji,
-
@Mazurskimazur sam pokój i salon to jest 30 metrów, rozdzielać pokój na kuchnie to się zrobi straszna klita z mieszkania, właściwie będzie dostępny tylko jeden salon i kuchnia. Przyjdą dzieci i lipa, przyjdą goście i nie ma co z nimi zrobić. Pokłócisz się z żona i będziesz spal w kuchni. Nawet kawalerki w PRL miały osobny pokój
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mazurskimazur: chłopie tam pokoik ma 7.5 m². O ile pokój zrobić to jeszcze ok, ale kuchnia?! Z blatem, tam już 1.2m² odpada? Płyta i lodówką, zalewem, i lodówką? Na koniec chcesz tam stół dać. Sorry ja bym tego nie robił.
100zł od metra mieszkania,


@TheDzions: No fajnie, tylko mówimy tutaj o kuchni a nie całym mieszkaniu. Więc na oryginalnym planie jest to 22,5 m także cena nie jest kosmiczna.