Wpis z mikrobloga

  • 9
@Migfirefox: @Ilustrowany: Velostrada Jaworzno - lepiej jest mieć niż nie, ale jak wspomniał @mati1990 (też witam!) jazda przez Velo weekendami to walka o życie :D a tu rolkarz wjeżdża na pas rowerowy, a tu babcia z pieskiem idzie pod prąd i gra z Tobą w cykora kto pierwszy odpuści. Także idea fajna, wykonanie gorzej, ale i tak chciałbym by była od granicy do granicy a nawet dalej
  • Odpowiedz
@Elessar: @mati1990: To ja się przywitam jako sąsiad z południowego wschodu ( ͡° ͜ʖ ͡°),
Generalnie Velostrada to walka o przetrwanie, najlepsze są mamusie z wózkami i gówniakami, idące środkiem drogi pod prąd xD Sama idea Velostrady jest świetna, ale rzeczywistość pokazuje tragikomedię, poza tym taki kawałeczek to się da w 10 minut przejechać, to jest śmiech na sali
  • Odpowiedz
@Elessar: Miałem na myśli odcinek czteropasmowy, biegam tymi trasami, generalnie jak wyruszysz spod basenu to dojedziesz pod Galenę i dupa, ale oczywiście że jak przebolejesz połączenia o których wspominasz to jest ok. Piszę o tym dlatego, że takie pompowanie zajebistości tej velostrady powoduje potem rozczarowanie. Na znanym mi przykładzie ktoś pakuje szosę itd. jedzie do Jaworzna na początek velostrady na Osiedlu Stałym, wsiada na rower, jest już rozgrzany i hui....
  • Odpowiedz
  • 0
@matiJ: Jasne, że tak. Dla dzieciaków na pewno to będzie frajda pojeździć taką „autostradą” dla rowerów. Poza tym jest też ładnie położony odcinek niedaleko Geosfery - ale tam już trzeba by dojechać z dzieciakami autem i dopiero wyciągnąć rowery i pojeździć bo to jednak kawałek od siebie jest.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Elessar: macie tam (i w okolicach) jakieś fajne trasy na szosę? Mieszkam niedaleko, ale jadąc od południa w sumie zawsze gdzieś skręcam zamiast wjechać do Jaworzna ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@MinusZero: Otóż to, hype jest napompowany jakby ten odcinek nie miał 3,5 a 30,5 kilometra. I jest dokładnie jak mówisz: człowiek wsiada na szosę, ledwo zacznie i po 4 minutach już koniec. Lokalsi wiedzą gdzie są inne odcinki no ale trzeba się do nich dostać, dojechać kawałek zwykłymi drogami.
  • Odpowiedz
@Elessar: To jest kolejna rzecz, mnóstwo ludzi podjeżdża pod Geosferę, pochodzą i pytają gdzie te jeziorka błękitne, z buta dla wielu jest to odcinek nie do pokonania ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz