Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#tatuaze
Zawsze chcialem miec tatuaz, natomiast robienie tribali, czy tez czegos "aby bylo", nie wchodzilo w gre. Chcialem zeby to bylo cos personalnego - wiecie o co chodzi... Znalazlem wzor, cos co moze (w miare mozliwosci technicznych) zostac przelozone na skore. Tutaj bedzie troche #zalesie i zarazem #pytaniedoeksperta - jak wyglada caly proces? Znalazlem ciekawe studio i odczuwam, ze jestem zlewany... Od 2 tygodni nie ustalilem praktycznie nic... Myslalem, ze zaproponuja najpierw jakis szkic, termin, cene... No nie wiem... Wezcie mi powiedzcie jak to powinno wygladac. A moze ktos cos poleci na #slask ?
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@defoxe: w moim przypadku było tak: wybranie artysty, przesłanie mu zdjęć dziar, które mi się podobały, ustalenie terminu, spotkanie i omówienie projektu, spotkanie na dziaranie w umówionym terminie. Całość ok 5 miesięcy czekania, druga dziara ok pół roku
@defoxe jak byles u nich ludz pisales z nimi i podałeś szczegóły i wyjaśniłes wszystko co i jak i nie dostałeś konkretnego info to slabo z ich strony. Czesto robią wzory jak masz coś trudnego jak zaplcisz zadatek lecz normalnie powinni ci doradzić, wycenić lub dobrać artyste najbliżej do danego tatuażu. Co do polecenia na Śląsku to pierw podaj jaka to ma być dziara. Motyw, rodzaj, kolor czy nie itp itd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Phillippus: mysle, ze czarno bialy, lub odcienie szarosci, w kazdym razie nie kolory. Wzor... Odznaka pilota, troche zmodyfikowana ale cos w ten desen to jest. Skrzydla i symbol miedzy nimi. Chcialem to robic na bicepsie. No i tutaj w zasadzie jedyna odpowiedz ze studia, ze na bicepsie to tak srednio, zrobmy to np. na klacie albo na plecach... To im napisalem, ze moze cos pomyslimy, zeby sie na biceps zmiescilo... No
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Phillippus: w zalozeniu tak, natomiast jest to sprawa do przedyskutowania i ewentualnego rysunku. Rozumiem, ze biceps nie daje specjalnie wiele miejsca. Chodzi o to, by nie byla to plama, a jednoczenie zeby nie bylo to kilka kresek rysowanych przez dziecko ( ͡- ͜ʖ ͡°)