Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4307
Jadąc MPK bez maseczki zaczepiła mnie starsza pani mówiąc mi, że jestem dla niej zagrożeniem. Odpowiedziałem spokojnie, że nie jestem ponieważ jestem już po dwóch dawkach szczepionki. Mówiąc to widziałem jak zaczyna jej żyłka pękać. Odpowiedziała podniesionym głosem, że jakim cudem ona jest starsza powinna być szybciej szczepiona. Spokojnie odpowiedziałem, że to dzięki PiSowi bo mam znajomości, a tylko to się liczy w tej partii i dodałem, że wszyscy tam się śmieją z emerytów a ci na nich głosują. Jej mózg ewidentnie nie dał rady przetworzyć informacji i nie widziała co ma zrobić ze swoją wiedzą. Po chwili wysiadłem na swoim przystanku.
To był dobry dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#koronawirus #heheszki #polska #bekazpodludzi

  • 70
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Walus002: nawet jeśli to pasta to pokazuje idealnie jak dotrzeć do starych ludzi, pokazując im, że PiS z nich się śmieje i ich wykorzysuje. Najlepiej jeszcze sobie wyrobić fejkową legitymację partyjna i ją pokazywać starym ludziom to już w ogóle im czacha wybuchnie. Niestety ale inaczej nie da się do nich dotrzeć. Ewentualnie powołując się na kościół ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Walus002: a najlepsze że jakbyś był w masce z zaworem przez który wylatuje wydychane powietrze (bez żadnej filtracji) to by srace nawet brewka nie pykla.

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@Walus002: zamiast znajomości można jeszcze powiedzieć: "nie po to ojciec się zapisał do PiSu, żebyśmy czekali jak ci durnie (ewentualnie: reszta hołoty) i że w PiSie to już wszyscy zaszczepieni, zanim zaczęli na szczepienia zapisywać.

****
  • Odpowiedz