Wpis z mikrobloga

Zbieramy mirkową ekipę na haratanie w gałę w #bialystok
Jest nas już kilka osób, ale nadal są wolne miejsca dla zainteresowanych. Kogo szukamy? Nie wypowiadam się za resztę, ale z mojego punktu widzenia nie ważne ile masz lat, nie ważne, ile ważysz, ważne byś miał dwie nogi i umiał jako tako kopać napompowanego balona obleczonego skórą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W każdym razie potrzeba nam się zorganizować - wybrać halę, termin (raz w tygodniu myślę że wystarczy?), podpisać umowę i przychodzić na granie, by nie było tak, że np. z zadeklarowanych 15 osób przyjdzie 5 i nie będzie komu grać. Tego nie chcemy. Nie chcemy też, by osoba/osoby, które podpiszą umowę zostały wystawione do wiatru i ekipa się rozpadnie. Jeśli już się deklarujesz to przychodź, płać i dotrzymuj towarzystwa reszcie.
Pytanie - kto podejmie się organizacji, wyboru hali i podpisania umowy?
Wcześniej możemy się spotkać, zbić pionę, byśmy przestali być dla siebie anonkami z wykopu.
Później możemy np. zorganizować się w grupie, by zawczasu zgłaszać ewentualne nieobecności i dać czas na zorganizowanie zastępstwa, by te minimum ludzi stawiało się na hali.

Wołam zainteresowanych, tym samym wpisując ich na listę roboczą:
1. Ja
2. @tamowsky + kolega
4. @pilot-wycieczek + kolega
6. @azurri
7. @Mucha785
8. @Paruwkowy__Skrytorzerca
9. @Przemoo23
10. @Dziglipaf
11. @zgr3d666
12. @krychu789

Na razie mamy 12 osób licząc dwóch bliżej nieokreślonych kolerów, myślę, że 14, a nawet 16 to optymalna liczba, by w czasie gry móc rotować i odpoczywać.
Zapraszam do dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 54
Mirkowe granie w piłę, aktualizacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Panowie, zima idzie! Tzn wiosna.
Ostatnio wszystko było pozamykane, łącznie z halami, więc temat jakby upadł, ale teraz znów trochę się wszystko otwiera, więc jakby nie upadł. A skoro idzie wiosna, to może zamiast hal warto napaść na jakiś orlik?
Przejrzałem pobieżnie to, co w mieście mamy i w oko wpadł mi Orlik przy Zespole Szkół na Bema 105.
@zgr3d666: @Dziglipaf: @azurri: prawda, że hala daje pogodową niezależność, jednak pierwsze poszukiwania póki co dały obraz taki, że terminy na hale są ogólnie trudno dostępne. Liczę, że z orlikami będzie inaczej. Natomiast jeśli ktoś z nas znalazłby jakąś fajną, dostępną halę, to ja jestem za :)
@Szubrawski: nie wiem, ja bym celował w "uniwersalne" godziny późno popołudniowe, ok. 19. Wcześniej nikt konkretów nie proponował. Wszystkim nie będzie pasowało, wiadomo, ale może jak największa liczba osób będzie zadowolona :)