Wpis z mikrobloga

Zbieramy mirkową ekipę na haratanie w gałę w #bialystok
Jest nas już kilka osób, ale nadal są wolne miejsca dla zainteresowanych. Kogo szukamy? Nie wypowiadam się za resztę, ale z mojego punktu widzenia nie ważne ile masz lat, nie ważne, ile ważysz, ważne byś miał dwie nogi i umiał jako tako kopać napompowanego balona obleczonego skórą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W każdym razie potrzeba nam się zorganizować - wybrać halę, termin (raz w tygodniu myślę że wystarczy?), podpisać umowę i przychodzić na granie, by nie było tak, że np. z zadeklarowanych 15 osób przyjdzie 5 i nie będzie komu grać. Tego nie chcemy. Nie chcemy też, by osoba/osoby, które podpiszą umowę zostały wystawione do wiatru i ekipa się rozpadnie. Jeśli już się deklarujesz to przychodź, płać i dotrzymuj towarzystwa reszcie.
Pytanie - kto podejmie się organizacji, wyboru hali i podpisania umowy?
Wcześniej możemy się spotkać, zbić pionę, byśmy przestali być dla siebie anonkami z wykopu.
Później możemy np. zorganizować się w grupie, by zawczasu zgłaszać ewentualne nieobecności i dać czas na zorganizowanie zastępstwa, by te minimum ludzi stawiało się na hali.

Wołam zainteresowanych, tym samym wpisując ich na listę roboczą:
1. Ja
2. @tamowsky + kolega
4. @pilot-wycieczek + kolega
6. @azurri
7. @Mucha785
8. @Paruwkowy__Skrytorzerca
9. @Przemoo23
10. @Dziglipaf
11. @zgr3d666
12. @krychu789

Na razie mamy 12 osób licząc dwóch bliżej nieokreślonych kolerów, myślę, że 14, a nawet 16 to optymalna liczba, by w czasie gry móc rotować i odpoczywać.
Zapraszam do dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 54
  • Odpowiedz
@Szubrawski: póki co w ogóle się nie znamy, więc po samym wyglądzie i wyrazie twarzy trudno będzie ocenić, czy dany mirek gra bardziej jak Messi, czy bardziej jak Rasiak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Majku_: Przeprowadziłem się do Białego, dlatego przydałaby mi się osobą, która wsiądzie ze mną do auta i po prostu podjedziemy załatwić tą hale. Co do spotkania przed- jak najbardziej na tak.
  • Odpowiedz
@tamowsky: no ja tak samo, w białym mieszkam od stosunkowo od niedawna (w sumie za pół roku stuknie dwa lata, ale od ponad roku mamy pandemię, gdzie wszystko pozamykane), więc nie chcę się rządzić mówiąc "ok, wybieramy taką halę" gdzie gdzieś indziej są może lepsze/tańsze. Możemy zrobić to we dwóch, nie ma sprawy. Tylko zanim to zrobimy, chciałbym mieć mniej więcej ustaloną grupę do grania, by nie okazało się, że tę
  • Odpowiedz
@Majku_: myślę, że jak już ogólnie sie spotkamy raz na te 10/20 minut pogadać co i jak, to warto będzie grupe na fejsie założyć i robić tam ankiety typu " będę / nie będę " lub też dogadywać się co do dnia i godziny. Domyślam się, że z terminami będzie cieżko i będziemy brać to co jest...
  • Odpowiedz
@tamowsky: wydaje mi się, że podpisując umowę na hali, czy latem rezerwując termin na orliku, to musimy wybrać chyba stały termin? Np. każdy czwartek godzina 19:00 i wszyscy muszą się dopasować. No ale poczekamy, aż reszta się wypowie w temacie. Liczę, że uda nam się coś zorganizować :)
Jakoś niedługo po przeprowadzce do miasta pytałem na mirko, czy ktoś ma jakąś ekipę, do której można się dołączyć, ale bez powodzenia, więc
  • Odpowiedz
@krychu789: elegancko! :)

@buntowniczaczupakabra: sam ostatnio grałem jeszcze pod starym adresem, więc grubo ponad rok temu. W międzyczasie na dodatek przybyło mi nieco tu i tam... ¯\_(ツ)_/¯

Cieszę się, że sprawy nabierają tempa. Niewykluczone, że jeszcze w marcu zagramy pierwsze spotkanie :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Majku_: ja mógłbym się pisać. Mogę również pomoc przy organizacji miejsca (Hala UwB przy ul Swierkowej)
  • Odpowiedz
@b__g: hala wygląda przyzwoicie, dla mnie może być :) Jeśli reszcie odpowiada lokalizacja (dla mnie mogłoby być bliżej, ale kij z tym), to możemy przejść do kolejnego etapu wycieczki :)
  • Odpowiedz
@Majku_

Daj znać jak się zbierzecie, średnio mam czas, ale może coś się uda wykombinować.

Jeszcze dwie wskazówki:
Jak nie organizowałeś takich rzeczy to polecam te narzędzie:

https://xoyondo.com/

Możesz wygenerować przedziały godzinowe i dni tygodnia i każdy kto ma link głosuje na termin który mu pasuje. Później wybierasz termin na który głosowało najwięcej ludzi :)

Z racji tego, że się docieracie radzę zebrać kasę z góry, żeby nie było, że podpiszesz umowę
  • Odpowiedz
@Majku_: Daję plusa dla zasięgu, lubelskie. Ze znajomymi robiliśmy podobne akcje, polecam. Jeśli planujecie grać po 5 to fajnie gdybyście mieli minimum 20 osób. Połowa gra połowa odpoczywa. U mnie (wieś) średnio 25 osób się zbierało. Robiło się losowanie drużyn, graliśmy najczęściej do 2 bramek. Zwycięzcy zostają na parkiecie, podchodzą następni.
  • Odpowiedz
@Canis_Majoris: myślę, że 20 osób to za dużo :) Osobiście nie chciałbym przynajmniej połowy czasu gry spędzić na ławce. Z poprzednią ekipą graliśmy właśnie po 14-16 osób. 5 + bramkarz i 1-2 osoby na zmiany. Zmiany np. co 5 minut.

@chrzan_zwiadowca: było organizowane, ale dzięki za radę :) dobrze sprawdzała się właśnie grupa na fejsie, by być ze wszystkimi na bieżąco - każdy musiał dołączyć do grupy i wszyscy dzięki
  • Odpowiedz