Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dodaje z anonima bo parę osób wie że mam tutaj konto. Niby z zewnątrz wszystko jest w porządku mam kobietę kupilismy mieszkanie wspólnie na kredyt, niby się kochamy ale widać że nie jest to już jak na początku, uprawiać seksu już mi się nie chce. Przez co partnerka dostaję szału, ale masturbacja jest ok, bo nie wymaga dosłownie żadnego wysiłku. Ostatnio mi się już totalnie nic nie chcę robię prawo jazdy już 2 raz, totalnie mi nie idzie, matury nie zdałem bo jestem matematycznym debilem. Lubiłem grać w gry ale już nie gram bo nic mi się totalnie nie chce nic mnie nie cieszy. Praca jest nawet ok ale po co pracować. Jak znajac życie zaraz rozstanę się z partnerką. Ona weźmie mieszkanie a ja wrócę do matki. Gdzie będę mógł tylko zrobić magika bo ani nie będę miał pieniędzy ani nic.

♯przegryw #depresja #seks #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #604dc37f4fe83c000a9045a0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 11
@lexico: o #!$%@? Ty nie masz Depresji ale diagnozuje u Ciebie jakąś nerwicę albo po prostu jesteś #!$%@?ęty jak tak reagujesz na komentarz jakiegoś randoma w internecie . "Ha tfu"na Ciebie xD