Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Zastanawiam się nad #smartwatch od #huawei gt2 pro / #honor watch Gs pr, lecz czytam iż występuje problem z synchronizacja z aplikacją #strava (nie ma oficjalnego supportu) Czy zna ktoś sposób aby synchronizować te treningi? Za czasów #endomondo używałem mysynctrack, ale nie ma tam opcji z aplikacją Huawei Zdrowie.. #android Dla zasięgu #bieganie #rower
  • 12
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kojos: @Rozentuzjamowany: a jak działa takie ręczne synchronizowanie?

Czy mogę wtedy tylko przenieść informacje o tętnie z zegarka a zostawić ślad GPS z telefonu? Bo teraz po prostu włączam oddzielnie Strave na telefonie, i śledzenie aktywności na zegarku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mikser_wieczorny: znaczy łopatologicznie tłumacząc to jak połączysz zegarek z apka Zeppa to mi tętno, trasę itd zbiera zegarek i po zakończeniu treningu w zegarku przesyła automat do apki, a ona dalej przesyła na strave też automatycznie, wystarczy tylko w zeppie połączyć się ze swoim kontem strava, tak samo garmin connect itd
  • Odpowiedz
No i jak? póbowałeś się połączyć ze stravą czy wybrałeś inny zegarek?
Zastanawiam się nad kupnem ale brak wsparcia ze apką STRAVY odstrasza mnie od tego..
  • Odpowiedz
To może się wtrącę. Sam zastanawiałem się nad Amazfitem GTR 2 i właśnie integracja z innymi aplikacjami mnie kusiła. Wcześniej miałem Huawei Watch GT. Chciałem coś nowego, żeby mieć możliwość wrzucenia muzyki bezpośrednio na zegarek podczas biegania, tak żeby telefon został w domu. No i kupiłem... Huawei Watch GT2 Pro. Dlaczego? Amazfit do ostatniej sekundy wchodził w grę, ale przeraziła mnie ilość negatywnych opinii o działaniu GPS. Niedokładność i zrywanie sygnału przy
  • Odpowiedz
@zuBerSTW: A więc można powiedzieć, że działa. Zegarek łączy się tylko z Huawei Health, ale dzięki apce Health Sync da radę zrobić synchro ze Stravą i treningi w całości tam są widoczne.
  • Odpowiedz