Wpis z mikrobloga

Elo ( ͡º ͜ʖ͡º)

Fituje? Spodnie będą dłuższe, zebrane będzie też w talii albo większa zakładka. Albo to i to ¯_(ツ)_/¯

80/20 gdzie 20 to moher ( ͡ ͜ʖ ͡) pół podszewka.

Pozwolę sobie zawołać @LosoweKontoLosowegoWykopowicza @Xune @LichoToWie

Węzeł średnio wyszedł bo do zdjęcia tylko zakładałem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#mtmrobaka #garnitur #modameska #ubierajsiezwykopem #lazar
RobaxX - Elo ( ͡º ͜ʖ͡º)

Fituje? Spodnie będą dłuższe, zebrane będzie też w talii alb...

źródło: comment_161557361464Qo4iIavRjcsO2GcBJf7b.jpg

Pobierz
  • 8
via Android
  • 0
@Sefton skary miałem "domowe" potem dotarło do mnie, że ten jsny błękit to piękna januszerka ¯_(ツ)_/¯

Dłuższe bo kurde jednak wolę jak się opierają o buty. Mam chude i długie nogi i jak nogawka nie dotyka buta to trochę klaunowato stopy wyglądają ()
@RobaxX: Spodnie wydłużyłbym tylko z tyłu, z przodu i tak już się załamują - co można wyprostować. Robienie nogawki po lekkim skosie to nic dziwnego, a pozwala mieć lepszą linię kantu z tyłu, a nadal zakrywać trochę, chociaż przy spodniach z mankietami może to się nie podobać. Fajnie zrobiony podwójny pas, będzie dobrze trzymał koszulę, poza tym motywator do niegrubnięcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Moher fajna sprawa,
@Sefton skary miałem "domowe" potem dotarło do mnie, że ten jsny błękit to piękna januszerka ¯\(ツ)/¯

Dłuższe bo kurde jednak wolę jak się opierają o buty. Mam chude i długie nogi i jak nogawka nie dotyka buta to trochę klaunowato stopy wyglądają ()


@RobaxX: Tylko, żebyś nie skończył w stylu Warszawa lata 90te z nogawkami gniątącymi się przy kolanie ;)

Włoski klimat z krótszymi jak dla mnie
via Android
  • 0
@Xune jest wysoko ale faktycznie na zdjęciu wygląda jakby była na barku. Jest w akceptowalnym miejscu wg. mnie.
@Sefton spokojnie, wcześniej tak nie było to i teraz nie będzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RobaxX: Moim zdaniem te nakładane kieszenie w marynarce dwurzędowej nie pasuje wcale. Dwurzędowana marynarka z założenia jest bardziej formalna od 1 rzędowej, a te kieszenie całkowicie psują efekt.