Wpis z mikrobloga

No bo po co użyć tego co ma się między uszami i pomyśleć że w lesie raczej dużo ludzi nie ma


@RandomowyMetal: No to zacznij myśleć. Psa w lesie trzyma się na smyczy ze względu na zwierzynę, nie ludzi. Nie zmienia to faktu, że puszczanie psa w lesie luzem jest zwyczajnie nielegalne i po prostu głupie i skrajnie nieodpowiedzialne. A czym się kończy płoszenie zwierzyny niedawno mogliśmy obserwować na przykładzie jeleni.
@pranko_csv odniosę się do tego kagańca. Pies nie zgłosi Ci że "coś jest nie tak". Sytuacja z mojego życia: miałem bardzo dobrze wychowanego psa. Nigdy nikogo nie ugryzł, nawet nie warknął. Pewnego dnia gdy leżał spokojnie nachyliłem się do niego i poglaskałem po głowie, po czym pies warknął i ugryzł mnie w nos. Przyczyną? Okazało się że pies dostał zapalenia ucha i po prostu go bolało.
Nie przewidzisz takiej sytuacji, ale zawsze
Zapomniałem dodać w napisach osobne podziękowania dla @Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol
To on zainspirował mnie do rozpoczęcia analizy swoich poczynań i naprawiania błędów!
Dziękuję!
Jesteśmy przykładem jak hate można przekuć w coś wartościowego!
Dziękuję!
Pisz więcej! Częściej!
Nie wszyscy znają rozporządzenia wszystkich lasów w Polsce. Nawet tych prywatnych. Kto by kiedyś pomyślał, że nie można puścić psa na swojej posesji jeśli rosną tam drzewa! Ha! Ehh... Wiele mnie nauczyłeś.
Inspirujesz!
Dziękuję! ( ͡°(
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Rzadko się z tobą zgadzam ale tu masz racje w 100%. Tacy psiarze sa najgorsi, psy puszczają i #!$%@?. a tu kolega
@RandomowyMetal:

Urwa mać wy dzbany. Do parku nie bo kaszojady, po ulicy nie po ruch, do lasu niet bo uga buga. To #!$%@? gdzie?

to totalna ignorancja. Twój pies, twoje zmartwienie. Idź na wybieg dla psów lub kup sobie działke i tam puszczaj. Roszczeniowe podejście bo pies
@pranko_csv: Dobra akcja!

Ale musi być jakieś ale... najwięcej problemów z psami-bez-smyczy miałem z jakimiś kurduplami a nie z psami średnimi+ czy wyglądającymi jak wilk. Właściciele tych ostatnich, przynajmniej u mnie są świadomi.
No bo po co użyć tego co ma się między uszami i pomyśleć że w lesie raczej dużo ludzi nie ma a pies się jednak gdzieś wybiegać musi.

Urwa mać wy dzbany. Do parku nie bo kaszojady, po ulicy nie po ruch, do lasu niet bo uga buga. To #!$%@? gdzie?


@RandomowyMetal: Miałem niezłą bekę jak sebiksy rzuciły petardy w parku i wszystkie psikusie, co to nie gryzą, tak się tylko