Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 203
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@patrol798: co by nie mówić, ale taki "ksiądz" to do wyrzucenia w trybie natychmiastowym. Przecież to ten księżulek zaczyna sprzeczkę pytając czy dostał kiedyś w pysk od kogoś i spokojnie nie wyjaśnia tematu. Zero klasy i jakiejkolwiek ogłady - wiadomo, Seba też nie najlepszy - ale od niego niczego się nie wymaga, ksiądz powinien powiedzieć - ok to dzwonie na straż miejską, jak nie chce Pan odjechać i tyle. Później
  • Odpowiedz
Trafiło na siebie dwoch zjebow. Jak widać ani koloratka ani jej brak nie zmieniają niczego. Obustronna patologia. Nie wiem jakim degeneratem trzeba być żeby tak się wysławiać.
  • Odpowiedz
Pomazaniec boży ludzi wyzywa od synów prostytutek i pedałów, k----a i każe w---------ć, a patola to człowiek który zaparkował na terenie parafii..


@soniq51: Gdzie ty tu Chrystusa/ Mesjasza widzisz/słyszysz? Ty znasz znaczenie słowa pomazaniec?
  • Odpowiedz
@SonGocha99 fascynuje mnie to że musisz się przyczepić do jakiegoś detalu zamiast odnieść się do meritum tego co napisałem..
Nie zamierzam Ci niczego tłumaczyć bo jakoś większość ludzi zrozumiała co mam na myśli, nazwać to możesz jak chcesz, metaforą, aluzją, hiperbolą, a jak bardzo chcesz to nawet pomyłką. Kto miał, ten zrozumiał.
  • Odpowiedz
Wykopki walące konia do patologii. Jak rozumiem wpieprza się na parking parafii pewnie z jakimś transparentem ideologicznym skoro jest taka afera o ten konkretny samochód i przygotowane ma nagrywanie a potem jeszcze wyzywa. No zajebiste autorytety wykopków.


@Herubin: No i co że się wpieprza? Teren zamknięty to nie jest. I o ile zachowanie seby nie było najlepsze, to nie on z ich dwóch jest przedstawicielem grupy, która podobno miłuje bliźnich
  • Odpowiedz
fascynuje mnie to że musisz się przyczepić do jakiegoś detalu zamiast odnieść się do meritum tego co napisałem..

Nie zamierzam Ci niczego tłumaczyć bo jakoś większość ludzi zrozumiała co mam na myśli, nazwać to możesz jak chcesz, metaforą, aluzją, hiperbolą, a jak bardzo chcesz to nawet pomyłką. Kto miał, ten zrozumiał.


@soniq51: Ale ja nie mam Ci za złe komentarza, ale wmieszanie w to mesjasza (dla mnie pomazaniec==mesjasz), dziwnie mi
  • Odpowiedz