Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 203
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SonGocha99 gdyby jeszcze czarna mafia nie była pod parasolem politycznym.. Ale takim prostakom z klepkami na oczach można pluć w twarz a oni będą dziękowali za orzeźwienie, jakie to cudowne uczucie wiedzieć że jeszcze kilkanaście lat i przyjdzie koniec tym zabobonom i przekrętom i bezkarnym przestępstwom ()
  • Odpowiedz
gdyby jeszcze czarna mafia nie była pod parasolem politycznym.


@soniq51: Tęczowa ma parasol największej potęgi na świecie USA, i co w związku z tym? Plus w Polsce ma poparcie tygodnika NIE (na wykopie wpisy ponad 1000+) A właściciel tego medium w PRL zaprzeczał istnieniu akcji "Hiacynt", czyli przymusowej rejestracji gejów i szykanowania ich:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Akcja_%E2%80%9EHiacynt%E2%80%9D
Ale jest jeszcze lepiej, ten sam Urban (Tygodnik NIE, śmieszkujący) zaprzeczający udziałowi aparatu państwowego w zabiciu
SonGocha99 - > gdyby jeszcze czarna mafia nie była pod parasolem politycznym.

@son...
  • Odpowiedz
@SonGocha99 pokazywanie przywar innych nie likwiduje tych kościoła, tym bardziej zenujaca jest taka postawa że strony twierdzącej ze jest wyznacznikiem moralności
  • Odpowiedz
pokazywanie przywar innych nie likwiduje tych kościoła, tym bardziej zenujaca jest taka postawa że strony twierdzącej ze jest wyznacznikiem moralności


@soniq51: Sprawdziłam: plusowałeś tygodnik NIE
  • Odpowiedz
no i?


@soniq51: Ten człowiek (Jerzy Urban) odpowiada (razem z ekipą) za śmierć co najmniej 60 ludzi, ks. Popiełuszki, Przemyka, i wielu innych z kopalni Wujek, a ty go plusujesz bo śmieszkuje, HA TFU na Ciebie, tylu gejów co prześladowali to nigdy w 3RP nie było
  • Odpowiedz
@SonGocha99 a gdzie ja powiedziałem że popieram Urbana? To że wstawia celnie ośmieszające obecną władze teksty które mnie bawią to jedno a popieranie jego poglądów całościowo to drugie i z tym się nie utożsamiam, to że Hitler lubił pić herbatę to już mi herbaty pić nie wolno w twoim ograniczonym rozumku? Dorośnij
  • Odpowiedz
a gdzie ja powiedziałem że popieram Urbana? To że wstawia celnie ośmieszające obecną władze teksty które mnie bawią to jedno a popieranie jego poglądów całościowo to drugie i z tym się nie utożsamiam, to że Hitler lubił pić herbatę to już mi herbaty pić nie wolno w twoim ograniczonym rozumku? Dorośnij


@soniq51: Ty dorośnij, on na tym zarabia, to tak jak by sobie Hitler (jak by przeżył) śmieszkował, a ty
  • Odpowiedz
Możemy tu zaobserwować w warunkach naturalnych wcale nierzadki widok jak spotka się debil z debilem.

Chociaż jakoś mam wrażenie, że to fejk. Ktoś się przebrał za księdza, bo ciężko uwierzyć w taką akcję.
  • Odpowiedz
chyba zapominasz o bmw, audi, porsche, mercedesie, VW, i Bayerze, chcesz powiedzieć że wszyscy użytkownicy to wyznawcy nazizmu? :D


@soniq51: Jak by jakiś ksiądz p-----l, "nawrócił się" (kara przedawniona 15lat) i zaczął by krytykować władzę PIS, miał by celne uwagi i riposty na działania rządu (czasem śmieszne) to też byś śmieszkował i plusował?
  • Odpowiedz
odpowiedź na pytanie dziecko, potem zadaj swoje, kultury mama nie nauczyła?


@soniq51: Pytanie nie związane z tezą, czy właściciele tych koncernów byli nazistami? (obecni właściciele)
A Urban był aparatczykiem i wiedział co się dzieje, to inteligentny facet
  • Odpowiedz
@SonGocha99 całe państwo, szefostwo byle i obecne czerpalo i czerpie kolosalne zyski z przeszłej współpracy z nazistami, owszem
Ale serio muszę tłumaczyć takie podstawy? Bayer był Twórca gazu którego używali w komorach, a teraz cała twoja rodzina używa ich specyfików, zapędziłaś się w kozi róg, jesteś nazistka Ty I cała twoja rodzina!?
  • Odpowiedz