Wpis z mikrobloga

Jechałem dzisiaj pociągiem i przesiadałem się w #poznan. Był tam taki peron, na który trzeba wejść schodami z przejścia podziemnego i nie ma żadnych wind. Idę tym przejściem i widzę jak biegnie #rozowypasek i ciągnie za sobą jakąś ogromną walizkę xD

Podbiega do mnie i pyta się czy wniosę jej tę walizkę, bo za 3 minuty ma pociąg i boi się, że nie zdąży. Odpowiadam, że za 30 zł wniosę. Ona mówi, że tyle za wniesienie mi nie da. No to wzruszam ramionami i idę sobie.

Siedzę na ławce i czekam na mój pociąg, a w międzyczasie pociąg tej dziewczyny odjechał xD ona sama wdrapała się 2 minuty po odjeździe jej pociągu xD i patrzyła się na mnie jakby to była moja wina.

Z ciekawości sprawdziłem i bilet na ten pociąg kosztował 90 zł, zakładając, że była ona studentką to i tak płaci za niego 45 zł. Czyli zamiast zapłacić 30 zł, to musi zapłacić 45 zł i 4 godziny czekać na kolejny xD #logikarozowychpaskow

#rozowepaski #heheszki
  • 121
Że koleś jej pomoże a ona nie zrobi mu loda w podzięce, czy co?


@Kanarynka: miałem takie sytuacje, że nawet "dziękuję" nie było.

A przy okazji, nie wiem czemu stwierdziles, ze laska znajdzie naiwniaka.

Czemu napisałaś NORMALNEGO faceta?
Duża waliza to duży ciężar, op mógłby mieć problem z kręgosłupem, jeśli by nieodpowiednio dźwignął.
Ale pewnie uważasz, że taka rola faceta.

Jeszcze raz napiszę: kobiety uważają, że mężczyzna z automatu musi im
@lexico: gdyby op mial problemy z kręgosłupem, to by nie pisał tego wątku. Oczywiście wiadomo, ze to bait, ale chciał pokazać jakim cwaniaczkiem nie jest i jak dopiekł l00szce c00rvie
Weź pod uwagę, że kobiety mają mniejszą masę mięśniową niż faceci, więc tak, mam prawo uważać ze w tej kwestii jesteśmy uciemiezone przez biologię ¯\_(ツ)_/¯
@Towarzysz_Blackpill: Wiadomka że #bait i odpisując mu wbijam go bardziej w gorące
ale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
na tagu przegryw pewnie jest część takich idiotów. Takim zachowaniem pokazujecie że nie nadajecie się nie tylko do związku ale i do społeczeństwa. Moim zdaniem ludziom trzeba pomagać czy to biały, ciapaty, kobieta czy, transwestyta - o ile są dla CIebie spoko. Laska grzecznie zapytała wiec była miła. Jakby powiedziała
mam prawo uważać ze w tej kwestii jesteśmy uciemiezone przez biologię


@Kanarynka: a niski facet, też jest uciemiężony przez biologię. ¯\_(ツ)_/¯
Kobiety to obchodzi?

gdyby op mial problemy z kręgosłupem, to by nie pisał tego wątku.

Możesz być tego pewna? Dlaczego od razu założyłaś facet = silny, wysoki, zdrowy
A może op to chudy chłopaczek 1,65 w kapeluszu, którego by ta waliza przygniotła?
Ale przechodzisz od razu do ataku.

i jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@farbenka: przede wszystkim - mężczyźni kobietom pomagali, bo kobiety robiły to, czego mężczyźni nie mogli osiągnąć: rodziły dzieci.
obecnie jednak kobiety dzieci rodzić nie chcą, a i mężczyznom ("społeczeństwu") na tym zbytnio nie zależy.
w takiej sytuacji kobieta jest takim samym człowiekiem jak facet i tak samo powinna być traktowana.
w świetle tego, jeśli ktoś jest na tyle głupi, że wychodzi z domu z walizką, z którą nie potrafi sobie poradzić,
a teraz postuję jak było naprawdę:
- OP siedzi na przystanku
- widzi jak laska idzie z torbą
- wchodzi do pociągu
- OP zamulacz siedzi i mysli sobie, że na pewno od kogoś od którego śmierdzi zamulaczostwem na kilometr, potrzebowałaby pomocy
- hehe nie pomógłbym jej
- pyk sprzedajemy historyjkę na wykopie
9999 komentarzy fejs

o ile OP w ogóle wyszedł z domu