Wpis z mikrobloga

Jechałem dzisiaj pociągiem i przesiadałem się w #poznan. Był tam taki peron, na który trzeba wejść schodami z przejścia podziemnego i nie ma żadnych wind. Idę tym przejściem i widzę jak biegnie #rozowypasek i ciągnie za sobą jakąś ogromną walizkę xD

Podbiega do mnie i pyta się czy wniosę jej tę walizkę, bo za 3 minuty ma pociąg i boi się, że nie zdąży. Odpowiadam, że za 30 zł wniosę. Ona mówi, że tyle za wniesienie mi nie da. No to wzruszam ramionami i idę sobie.

Siedzę na ławce i czekam na mój pociąg, a w międzyczasie pociąg tej dziewczyny odjechał xD ona sama wdrapała się 2 minuty po odjeździe jej pociągu xD i patrzyła się na mnie jakby to była moja wina.

Z ciekawości sprawdziłem i bilet na ten pociąg kosztował 90 zł, zakładając, że była ona studentką to i tak płaci za niego 45 zł. Czyli zamiast zapłacić 30 zł, to musi zapłacić 45 zł i 4 godziny czekać na kolejny xD #logikarozowychpaskow

#rozowepaski #heheszki
  • 121
i niebycia #!$%@?


@Kanarynka: czyli jeśli poprosi się o coś kobietę, a ona tego nie zrobi, to będzie #!$%@?? (czy prostytutką ( ͡º ͜ʖ͡º))

Ja często ludziom pomagam, zwykle starszym osobom jak widzę że sobie z czymś nie radzą i korona mi z głowy nie spadla.

Super, ja też. Ale to nie jest obowiązek.

Opisane jest tutaj, że kobiety z automatu przyjmują, że należy im się