Wpis z mikrobloga

Jechałem dzisiaj pociągiem i przesiadałem się w #poznan. Był tam taki peron, na który trzeba wejść schodami z przejścia podziemnego i nie ma żadnych wind. Idę tym przejściem i widzę jak biegnie #rozowypasek i ciągnie za sobą jakąś ogromną walizkę xD

Podbiega do mnie i pyta się czy wniosę jej tę walizkę, bo za 3 minuty ma pociąg i boi się, że nie zdąży. Odpowiadam, że za 30 zł wniosę. Ona mówi, że tyle za wniesienie mi nie da. No to wzruszam ramionami i idę sobie.

Siedzę na ławce i czekam na mój pociąg, a w międzyczasie pociąg tej dziewczyny odjechał xD ona sama wdrapała się 2 minuty po odjeździe jej pociągu xD i patrzyła się na mnie jakby to była moja wina.

Z ciekawości sprawdziłem i bilet na ten pociąg kosztował 90 zł, zakładając, że była ona studentką to i tak płaci za niego 45 zł. Czyli zamiast zapłacić 30 zł, to musi zapłacić 45 zł i 4 godziny czekać na kolejny xD #logikarozowychpaskow

#rozowepaski #heheszki
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@farbenka: @Czerwone_Stringi: @imperator_tufutufu: Op jest wolnym człowiekiem i ma prawo poświęcać swój czas zgodnie ze swoimi oczekiwaniami, nie rozumiem dlaczego wylewacie na niego tyle jadu. Chciał pomóc, ale nie za darmo, bo jezeli jest się w czymś dobrym, to nie należy tego robic za free, a jedziecie po nim jakby chwycił tą walizkę i wywalił ją na tory...
  • Odpowiedz
@farbenka: ale jaki tam jest konkretny motyw braku kultury osobistej? Zwyzywał kobietę, obraził, uderzył? W relacji opa nie ma o tym wzmianki, więc można domniemać, że takie czynności nie miały miejsca.
  • Odpowiedz
@lexico: ale jest to kwestia kultury oaobistej i niebycia #!$%@?. Co innego gdyby autor sam się spieszył na swój pociąg. Ja często ludziom pomagam, zwykle starszym osobom jak widzę że sobie z czymś nie radzą i korona mi z głowy nie spadla...
  • Odpowiedz
i niebycia #!$%@?


@Kanarynka: czyli jeśli poprosi się o coś kobietę, a ona tego nie zrobi, to będzie #!$%@?? (czy prostytutką ( ͡º ͜ʖ͡º))

Ja często ludziom pomagam, zwykle starszym osobom jak widzę że sobie z czymś nie radzą i korona mi z głowy nie spadla.

Super,
  • Odpowiedz
@Kanarynka: Umiesz liczyc, licz na siebie. Dziewczyna powinna miec mniejsza walizke zeby sama w razie czego sobie z nia dala rade, ale tak to wina swiata i przede wszystkim opa ze nie zdazyla
  • Odpowiedz