Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
czytam sobie #gielda by mieć ogląd na to co robi wykop, co bankier i inne grupki. Jednak przy #gme na wykopie działo się. Sam śledzę spółke od polowy stycznia,. a kupiłem jakoś 20 stycznia, gdy już byłem pewien. A to co pokazał mi wykop to zbiór żmij, podgatunku. Tyle jadu szło w stronę ludzi co kupili, gdy GME spadało, sam pisałem coś motywującego, by spokojnie, by robić kółka. Dać czas.
Tak pluli, a dziś milcza, albo krzyczą, że ZNÓW WAS WYLESZCZĄ!!!
Jednak najgorszy jest inny typ wykopowego radcy: a'la @rzep
1 najpierw naganiał, super hiper hura bieremy hodl dajment hend
2, gdy zaczelo źle się dziać, po cichu sprzedał, co tłumaczył:
"swoje zarobilem... " ale oczywiscie tym sie nie chwalił, ze wyszedł, bo po co psuć wizerunek, ale chętnie naganiał.
3. Jednak on nadal niby ma pare akcji:
**"Zostało mi parę akcji, sprzedaje po 2000$ sztuka."*
*Co oczywiscie nie prawdą
4. na pytania, czy do konca lutego dobije do 150. chetnie pisał
" Spokojnie, nie ma szans.":

https://www.wykop.pl/wpis/55370417/czy-gme-odbije-jeszcze-do-150-w-tym-miesiacu-gme-g/#comment-196999143
a jak jest, to kazdy widzi.
5. gdy teraz GME szaleje, on cichy, czemu? BO SPRZEDAŁ WSZYSTKO cwaniak, po prostu nie wychyla się, bo pokazał jak nie wiele wie o tym co się dzieje. Gdy była pierwsza fala, najgłośniej szczekał .

Z tych co się śmiali, a nie grali to wiadomo, ha tfu, jednak takie persony jak pan rzep to zaraza i trucizna. Warto przypominać, także twórce polskiego WSB:
tutaj mirek to łądnie zauważył:
https://www.wykop.pl/wpis/55472349/dzisiaj-jakis-lepek-nagonil-leszczy-na-ta-spolke-i/
nagania na spolki, które rosną w danym momencie i pisze jako by to była ANALIZA.
#gielda #gme #inwestycje #scam #pieniadze

UWAZAJCIE NA SIEBIE TAM NA BANANIE

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6048961588b775000aca9a8c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania:

1 najpierw naganiał, super hiper hura bieremy hodl dajment hend


Nikogo nie naganiałem. Opisałem czym jest short squeeze, czym jest gamma squeeze. Napisałem też FAQ, bo tag był zalany pytaniami. Jasno w tym ostrzegłem, że to ryzykowna zagrywka i nie inwestuj tego czego nie możesz stracić.

2, gdy zaczelo źle się dziać, po cichu sprzedał, co tłumaczył:

"swoje zarobilem... " ale oczywiscie tym sie nie chwalił, ze wyszedł, bo po
waniak, po prostu nie wychyla się, bo pokazał jak nie wiele wie o tym co się dzieje. Gdy była pierwsza fala, najgłośniej szczekał .


@AnonimoweMirkoWyznania: Nikt nie wiedział co się dzieje, więc proszę nie wymądrzać się, jest hype i nagonka to ludzie kupuja, i jak widać po dipie, sprzedają by realizować zyski, a Ci (większość ulica)zachęceni wzrostami kupują na górkach, a inni się bogacą, koło się kręci ( ͡° ͜
naganiales typie, dobrze pamietam


@SundanceKidddd: To masz #!$%@?ą pamięć.

Powtórzę - po kiego grzyba ja miałbym naganiać na spółkę, której wolumen wynosił miliony akcji dziennie? Jaki to ma wpływ na wycenę spółki? Jakby wszystkie wykopki z tagu kupiły za wszystkie swoje oszczędności w tej samej minucie to i ile by cena wzrosła? 1 dolara?

Naganiać to sobie można na gówno spółki na new connecie, gdzie wartość obrotu masz parę tysięcy złotych.
rzep - > naganiales typie, dobrze pamietam

@SundanceKidddd: To masz #!$%@?ą pamięć...

źródło: comment_1615454442dM3iuurKNLWA7zaML5EN6e.jpg

Pobierz