Wpis z mikrobloga

@Kaczuszkaa: oni tam sa oderwani od rzeczywistości, mam wrazenie ze kazdy z nich zaklada taka maske chytrusa ze by wciskac bajeczki kolejnemu zeby kupic i zasilij jego wlasny portfel. #!$%@? sie to niebawem, pomyslcie czy to sa zdrowe wzrosty jak #!$%@? 600% w ciagu 2 tyg xD
@Kaczuszkaa: hmm... no ciezko o racjonalizm jednak... wielu inwestorów sporo stracilo np. na tej akcji w lutym. tak wiec jak sa wystraszeni nie wejda 2 raz ( chyba ze to debile albo chca sie odkuć i dalej licza na farta )...
jak nie bedzie zadnych haltów ze strony apek, SEC, to moze dojedzie tych poziomow, takto bym sie nie spodziewal
@gosciu82: Jakie więcej kasy? XDDD

Wykopowi inwestorzy powsadzali 100 zł od babci, a teraz chodzą dumni jak paw bo urosło i oni OD POCZĄTKU WIEDZIELI ŻE UROŚNIE ZNOWU. A spróbuj złe słowo powiedzieć, to cię zjedzą, chociaż miesiąc temu wylewali tutaj gorzkie żale. Pamięć złotej rybki.
@gosciu82: jak ktoś mamo włożył, to te 500% zysku mu życia nie odmieni. Ale jeśli włożył całe swoje oszczędności i za 500% może np. kupić mieszkanie, to jest inna rozmowa.

Ja wyjąłem wczoraj po 230 mój wkład. To co zostało, to czysty zysk. Szkoda, że byś poczekałem że sprzedażą do dzisiaj, ale przynajmniej jestem spokojniejszy
Mam głupie pytanie, co jakby wybiło do 100k - przecież ktoś musi się znaleźć, żeby ten papier kupić XD


@Kaczuszkaa: ludzie liczą, że fundusz będzie musiał odkupić, żeby zamykać shorty, bo odsetki za trzymanie będą za wysokie