Wpis z mikrobloga

ale gówno......

Koleżanka z pracy ma stwierdzonego covid - właśnie do niej dzwonił lekarz. Wczoraj w trakcie pracy wyszła na test XDDD a dziś pozytyw.

No i co? Nic. Ona se poszła do domu, a my siedzimy i nerwowo patrzymy na siebie nawzajem. Siedzi nas 15 osób w open spejsie, w tym dwie siedziały mega blisko z zakażoną. Zakażona bardzo kaszlała przez piątek, poniedziałek i wczoraj. No i zadzwoniła w trakcie pracy do lekarza i dał skierowanie na test i około 13:30 wyszła sobie na test XD Wiadomo już nie wróciła ale #!$%@? cały dzień z nami siedziała a teraz ma pozytyw covid.

Za dwa tygodnie będzie tu pogrom przecież, a te debile nawet nas na zdalne nie dadzą ehh

#pracbaza #koronawirus #medycyna
  • 120
  • Odpowiedz
@LZBNZ: patrz na pozytywy, będziesz miał już chorobę za sobą i pracodawca obsra się jak nie będzie miał ludzi do pracy, dzięki temu zorientuje się jak bardzo jesteście potrzebni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przeciwko78: no to macie jakieś słabe organizmy. Ja nie zaraziłem ani żony, ani dziecka. Wszyscy moi domownicy mieli wymazy po moim pozytywie i same negatywy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@LZBNZ:

jak za pierwszym razem gdy miałem kowid w październiku

No to drugi raz nie zachorujesz, zluzuj poślady. Objawy sobie ubzdurałeś bo fisiujesz już na ten temat.
  • Odpowiedz
@dziecielinapala: mówimy o traktowaniu pracownika. Szef wyszedł z założenia że jak ma covid i jest na kwarantannie domowej to może pracować w domu pomimo L4. Tymczasem koleżanka ledwo tam żyła i miała w dupie ich sprawy. Koleżanka zajmowała się ważnymi sprawami w księgowości a szef nie zadbał o zastępstwo
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LZBNZ:

W ŚWIETLE OBOWIĄZUJĄCYCH PRZEPISÓW NIE MUSICIE IŚĆ NA ZDALNE


No nie musicie. Ale normalne firmy wysłały pracowników rok temu na zdalną i do tej pory nikogo nie zmuszają do powrotu. Ja np. już wiem, że w 21 nie wrócę do biura, a potem jak się sytuacja poprawi to raz w tygodniu max.
  • Odpowiedz
Przykład mojej partnerki. Szef zwolnił ją bo partnerka bardzo dużo zarabiała, 15 lat stażu w tej firmie zrobiło swoje. Szef ja zwolnił bo miał młodszą asystentkę która też by ogarnęła temat. Pech dla szefa za moja partnerka zaszła w ciążę, a asystentka dostała covid który tez ciężko przechodzi i cały zespół przestał istnieć. Nie ma się kto nim zająć i szef jest w dupie. Wczoraj szef pisał dlaczego moja partnerka nie jest
  • Odpowiedz
@LZBNZ wcale nie musiała was zarazić, ale jeśli już to może jednak czy dwie osoby.... powinniście teraz wszyscy w maseczkach siedzieć bo możliwe że objawy wystąpią u kogoś jeszcze i trzeba to uciąć a nie roznosić dalej.. Także maseczki i dezynfekcja i będzie git
  • Odpowiedz
  • 0
zglos do sanepidu ze miałeś kontakt z osoba pozytywna i reszta też nuech zgłosi, wysla was na kwarantnane
  • Odpowiedz