Wpis z mikrobloga

Z okazji nieistniejącego święta, które polackie samce dziś obchodzą szczerze życzę wam, żebyście dorośli.

Jedną z najśmieszniejszych rzeczy u polaczka jest próba projektowanie swojego kruchego ego na wszystko i próba zagarnięcia dokładnie każdego tematu. Świat świętuje heroicznę walkę kobiet o prawa wyborcze? KWIII NIE MOŻE TAK BYĆ JA TEŻ MUSZĘ MIEĆ ŚWIENTO I NAJLEPIEJ POJUTRZE

#neuropa #4konserwy #dzienmezczyzn #bekazprawakow #bekazpolakow #bekazsamcow
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Majk_: ale co złego w dniu mężczyzny? Skoro na dzień kobiet kupuje się kwiatki, bombonierki, czekoladki, to czemu 2 dni później nasze partnerki nie mogą nam kupić sześciopaka i kebsa? Zesrałeś się zupełnie niepotrzebnie, a szkoda bo mam cię w subach i jestem neuropkiem.

Złe to są takie wysrywy, które plują na jedną stronę bądź drugą. 8 marca pełno wysrywów spod klawiatur tagu przegryw i p0lka, dzisiaj pełno takich samych
  • Odpowiedz
wiesz co, jako baba nie mam nic przeciwko Dniowi Mężczyzny, niech będzie. Facetom należy się święto


@Jcdx: Jak absurdalne jest to, że trzeba obwieszczać że komuś takie święto nie przeszkadza, tak jakby z tym świętem było coś nie tak i kogoś obrażało. Nie mam nic do ciebie, tylko po prostu absurdalne mi się to wydało że trzeba to święto usprawiedliwiać, jakby nie było ono samo w sobie wartościowe.
  • Odpowiedz
@Majk_: XD
Heroiczna walka to była na plaży w Normandii albo pod Termopilami. Heroicznie o swoje prawa to walczyli niewolnicy pod wodzą Spartakusa. Kobiety robiły protesty, gdzie w 99,9% przypadków nie groziła im żadna krzywda, a prawa otrzymały bo mężczyźni z sympatii im je przyznali.

Gdyby kobiety miały walczyć o swoje prawa z mężczyznami, którzy daniu tych praw byliby przeciwni to przegrałyby przez samą przewagę fizyczną.
  • Odpowiedz
@Mikka: przecież na tym portalu tak jest cały rok człowieku xD jakbym się miała przejmować wypierdami przegrywów to już by mnie dawno nie było, pisz co chcesz co regulamin pozwala
  • Odpowiedz
@Majk_: w sumie to co cię obchodzi to, kto i co sobie obchodzi? To, że nie ma komercyjnej otoczki kreującej te święta o niczym nie świadczy. Jeśli taki dzień może komuś pomóc poczuć się lepiej lub zwyczajnie uczynić go nieco innym i wyrwać się od codzienności to co to komu szkodzi? A z tym uzyskaniem praw wyborczych to jedno wielkie XD, bo chop miał takie samo znaczenie co baba pełniąc
  • Odpowiedz
@Majk_: Z okazji mojego święta życzę sobie żebym kiedyś zobaczył post twojego autorstwa gdzie nie zioniesz nienawiścią bez powodu. Niestety ze wszystkich życzeń złożonych tego dnia to ma najmniejszą szanse na spełnienie się.
Michał Białek: robi belkę
Różowe Paski: składają życzenia
Niebieskie Paski: są zadowolone
Majk - wykopowoy top hater: NIEEEEE, PRZESTAŃCIE. NIE MOŻECIE SOBIE SKŁADAĆ ŻYCZEŃ NIE UPAMIĘTNIAJĄC HEROICZNEJ WALKI Z SIŁAMI KOSMOSU. ZABRAAAAANIAAAAM WAAAM!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!
  • Odpowiedz