Wpis z mikrobloga

Z okazji nieistniejącego święta, które polackie samce dziś obchodzą szczerze życzę wam, żebyście dorośli.

Jedną z najśmieszniejszych rzeczy u polaczka jest próba projektowanie swojego kruchego ego na wszystko i próba zagarnięcia dokładnie każdego tematu. Świat świętuje heroicznę walkę kobiet o prawa wyborcze? KWIII NIE MOŻE TAK BYĆ JA TEŻ MUSZĘ MIEĆ ŚWIENTO I NAJLEPIEJ POJUTRZE

#neuropa #4konserwy #dzienmezczyzn #bekazprawakow #bekazpolakow #bekazsamcow
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Daleko mi do tagu pieklomezczyzn, ale gdybyś zamienił w swoim pisie "polaczków" na "p0lki" to brzmiałbyś dokładnie jak ktoś kogo krytykujesz.

@cziko tu chyba dokładnie o to chodziło XD
  • Odpowiedz
@Majk_: Ale w Polsce nikt nie walczył o prawa kobiet, także niech sobie te kruche ego budują inaczej? ( ͡º ͜ʖ͡º) Zreszta taki lekki zamordystyczny śmierdzielek z ciebie, co? Wystarczy zmienić kilka słów i stajesz się tym co krytykujesz(a raczej histerycznie się żalisz) ¯\(ツ)
  • Odpowiedz
...polackie samce

...u polaczka

...życzę wam, żebyście dorośli.


@Majk_:
Szkoda, że rodzą się tacy jak ty. Pusty śmiech, gdy czyta się takich.
  • Odpowiedz
@Majk_: a ja Tobie życzę, abyś wyleczył się z nienawiści, która wręcz wylewa się z tej oraz innych Twoich wypowiedzi. głęboko wierzę, że jest ona spowodowana złą sytuacją w życiu albo brakiem refleksji, a nie szczerą wrogością wobec osób innych niż Ty sam. i gwoli ścisłości, to są autentyczne życzenia w Twoim kierunku, bez odrobiny sarkazmu. bywaj zdrów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Majk_: Przykład jak w jednym poście zmieścić antypolskość i ból dupy,nie wspominając że faceci są też gejami i ich obrażasz,to tylko kobieta mogła napisać ( )
  • Odpowiedz
@Majk_: dobre trollowanie to sztuka, twoje jest póki co sporo poniżej przeciętnego, polecam używać mniej wulgaryzmów i zbić radykalny ton wpisu to wtedy więcej pelikanów to będzie łykać
  • Odpowiedz