Wpis z mikrobloga

Z okazji nieistniejącego święta, które polackie samce dziś obchodzą szczerze życzę wam, żebyście dorośli.

Jedną z najśmieszniejszych rzeczy u polaczka jest próba projektowanie swojego kruchego ego na wszystko i próba zagarnięcia dokładnie każdego tematu. Świat świętuje heroicznę walkę kobiet o prawa wyborcze? KWIII NIE MOŻE TAK BYĆ JA TEŻ MUSZĘ MIEĆ ŚWIENTO I NAJLEPIEJ POJUTRZE

#neuropa #4konserwy #dzienmezczyzn #bekazprawakow #bekazpolakow #bekazsamcow
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Majk_: wiesz co, jako baba nie mam nic przeciwko Dniowi Mężczyzny, niech będzie. Facetom należy się święto za to, co robią dla swoich rodzin, dla rozwoju kraju, w ryzykownych zawodach. Nikt przecie nie każe w tym dniu celebrować osiągnięć kuców uważających kobietę za mobilną zmywarkę do naczyń, czy fundamentalistów widzących w niej inkubator - to idioci, a tym się sławy nie powinno dodawać.

Powiem więcej - wręcz powinno się ten
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ja chciałem tylko dodać, że plusujący ten wpis są podobnymi odpadami ludzkim co autor i wasze miejsce jest w najlepszym przypadku u psychiatry, a jak nie będzie rezultatów to możecie posłużyć za nawóz.
  • Odpowiedz
@Majk_: Serio się dziwię, że ktoś w 2021 daje #!$%@? o jakiekolwiek seksistowskie pseudoświęto. Nie rozumiem czemu ktoś ma mieć składane życzenia z wielkiej okazji przypadku, że urodził się z pochwą/penisem.
  • Odpowiedz