Wpis z mikrobloga

Z okazji nieistniejącego święta, które polackie samce dziś obchodzą szczerze życzę wam, żebyście dorośli.

Jedną z najśmieszniejszych rzeczy u polaczka jest próba projektowanie swojego kruchego ego na wszystko i próba zagarnięcia dokładnie każdego tematu. Świat świętuje heroicznę walkę kobiet o prawa wyborcze? KWIII NIE MOŻE TAK BYĆ JA TEŻ MUSZĘ MIEĆ ŚWIENTO I NAJLEPIEJ POJUTRZE

#neuropa #4konserwy #dzienmezczyzn #bekazprawakow #bekazpolakow #bekazsamcow
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Majk_: Przesadzasz i próbujesz utożsamiać dzień mężczyzny z frustracją wylewająca się z mizginow, którzy faktycznie próbują się dowartościować kosztem kobiet na każdym kroku.

Okazja jak okazja. Podobnie jak z dniem kobiet, walentynkami czy #!$%@? świętem lasu - chcesz to świętuj, nie chcesz to olej.
  • Odpowiedz
@Majk_: Dokładnie, All Lives Matter powstało w kontrze do BLM przez Polaków.
Dzień mężczyzn w kontrze do Dnia Kobiet powstał przez Polaków.

Jachędoże, Ty nawet w tak neutralny dzień jak dziś potrafisz dosrać się do Polski.
To już nie jest tylko ojkofobia. To już ojkofobia².
  • Odpowiedz
@Majk_:

polackie samce

polaczka


Ale wylewa się z ciebie frustracja i żal, że ktoś ma dziś swoje święto. Jeszcze trochę powalcz i wykopki z tagu przegryw będą mieć naprawdę groźnego konkurenta do tytułu najbardziej rakowej i toksycznej grupy na wykopie.
  • Odpowiedz
Spokojnie,ty teżnikogo nie obchodzisz i umrzesz kiedyś samotnie, a świat tego nawet nie zauważy.


@Kulek1981: czekaj, op coś takiego napisał że piszesz, że jego TEŻ spotka taki los? bo trochę dziwno tak wygląda jakby projektował własny strach na niego
  • Odpowiedz
  • 2
U mnie w towarzystwie i rodzinie nikt nigdy nie obchodził dnia mężczyzny. Obchodzi się za to dzień chłopaka 30 września, nawet jak ktoś ma 60 lat xD.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
co mają współczesne kobiety wspólnego z walką o prawa wyborcze?


@Henryk_Chinaski: praw raz zdobytych już nie stracimy? Dodatkowy smaczek to Pepe Korwin w Twoim awatarze, znany z poszanowania dla kobiet i ich praw ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Daleko mi do tagu pieklomezczyzn, ale gdybyś zamienił w swoim pisie "polaczków" na "p0lki" to brzmiałbyś dokładnie jak ktoś kogo krytykujesz. Czyli generalnie nie można pretensji o nic, bo to " próba projektowanie swojego kruchego ego na wszystko". Myślę że gdybym nie pamiętał o dniu kobiet, to moja dziewczyna spokojnie by to przełknęła, ale byłoby jej przykro. To raczej kwestia empatii. Dla wielu facetów to okazja do powiedzenia "dzięki że jesteś". Czy
  • Odpowiedz