Wpis z mikrobloga

@Zaqq a powiem więcej, w dobrych knajpach masz super żarcie które Ci pasuje i wprowadzają jakieś g---o na które nie masz nigdy ochoty, ale nie znaczy to że przestaniesz przychodzić na pysznego burgera którego tak lubisz, szkoda tylko że zamiast o tym to p--------z co żrą inni []
  • Odpowiedz
@v1lk: oj nie masz, ale nie chce mi się nad tym polenizować dobrej nocki ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: powiem tylko to co jest widoczne, że netflix tą różnorodność wciskana siłę. Co bije po oczach czesto az za bardzo. No dobra, nocki dobrej ( ͡º ͜ʖ͡º)
Edit: no dobra jakieś filmy starsze, czy dokumenty są
  • Odpowiedz
@Zaqq p--------o, nic nie wciska, mam wyszukiwarkę i własną listę xD Co ty za pierdoły opowiadasz xD

Do sklepu jak idziesz tez masz pretensje że sprzedają cos czego nie lubisz? XD

Skąd się biorą tacy ludzie to ja nie wiem, usuń to bo pośmiewisko z siebie robisz mirabelko []
  • Odpowiedz
@Zaqq Amazona włącz, jakieś inne portale/serwisy oferujące jakiekolwiek media xD

YouTube od założenia nie zmienił systemu podpiwadania nowych filmów, wchodząc na yt wyświetla się g---o sprzed lat i kilka na czasie, ale to Ci nie przeszkadza bo tego nawet nie zauważasz, ale media p------o o lgptbahdhjf i już Ci serce goni żeby być jak inni i wyklinac, lekceważyć i poniżać wszystko co inne, czego tak na prawdę nie rozumiesz ( ͡
  • Odpowiedz
@v1lk: po trosze masz racje. Jednak chodzi chyba o produkcje oryginalne Netflixa. No i tu jest właśnie problem. Może chciałbym obejrzeć ten konkretny serial kostiumowy? No ale jak widzę, ze w powiedzmy XVI w Anglii na dworze jest szlachta koloru czarnego to wybacz, ale mi się odechciewa. Takich przykładów można mnożyć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@drakkainen82: przecież to plotkara w dawnych realiach xd
nie podoba się to nie oglądaj i nie subskrybuj by nie fundować kontentu który aż tak cię drażni. Monotonne wysrywy i lizanie sobie dup, bez końca - przez poprawnych kyptohomo, na tagu niczego nie zmieni
@Zaqq: zostan przy gierkach i anime, książki i tak nie ruszysz bo za mało stymulująca ( )
  • Odpowiedz
@SmakoszKotow: nie wiem na jakiej podstawie stwierdziłeś, ze bazuje na jednym serialu. Mam wypisywać wszystkie przykłady? Na jakiej również podstawie stwierdziłeś, ze jestem prawakiem? Naprawdę nie ogarniam pewnych ludzi. Mam Netflix w szczególności dla dzieciaków. Sam staram się oglądać tylko te produkcje które mnie interesują. Pal licho wciskanie na sile lgbtq. Mam do tego nijakie podejście. No ale tworzenie seriali historycznych z takimi kwiatkami już jest nie do zaakceptowania dla
  • Odpowiedz
@Zaqq: Adaptacje netflixa i wciskanie Netflixa są durne, najbardziej zaśmiałem jak w Ania nie Anna która jest nawiązaniem do Ani z Zielonego Wzgórza były lesbijki xD ale w dalszym ciągu nie jest to szkodliwe społecznie, co najwyzej irytujące. Szkodliwe społecznie jest np w----------e się kościoła w każdy aspekt naszego życia. To mnie dotyka codziennie i z tym muszę się mierzyć
  • Odpowiedz