Wpis z mikrobloga

@Zaqq: ile można nudzić z tym memem xD najlepsze że dla amerykańca wszystko jedno, bo żyje wśród czarnoskórych i azjatów na codzien ale polag na swojej wiosce nigdy kogos takiego nie widział to już sie pieni że uuuuu LEWACTWO NAJBARDZIEJ SZKODLIWE DLA ŚWIATA xDDD co tam ograniczanie praw po prawej stronie. Mózg wam sie wypalił, serioo xD
  • Odpowiedz
Nie oglądałeś nigdy żadnego serialu na netflixie tylko powielasz wysrywy turboprawactwa


@SmakoszKotow: co? xD przeciez w wiekszosci serialow i filmow netflixa sa upchniete czesto na sile elementy lgbt xD

zależy co oglądasz ()


@v1lk: no tak, produkcje nienetflixowe sprzed 10 i dalej lat sa ok.
  • Odpowiedz
Może chciałbym obejrzeć ten konkretny serial kostiumowy? No ale jak widzę, ze w powiedzmy XVI w Anglii na dworze jest szlachta koloru czarnego to wybacz, ale mi się odechciewa.


@drakkainen82: A orkiestra gra covery współczesnych hitów muzyki pop. No taki to historyczny serial kostiumowy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wielką na HBO oglądałeś? Też jest pełno Murzynów, a ja tam bawiłem się doskonale. To też nie był
  • Odpowiedz
ile można nudzić z tym memem xD najlepsze że dla amerykańca wszystko jedno, bo żyje wśród czarnoskórych i azjatów na codzien


@janabanana: i teraz będzie myślał, że czarnoskórzy żyli w XVIw. na dworze króla Anglii, a później będzie "łoo jacy ci amerykanie głupi" Przeciętna osoba nie musi być specjalistą ds. historii i ufa takim filmom kostiumowym i historycznym.
  • Odpowiedz
Mózg wam sie wypalił, serioo

@SmakoszKotow
@janabanana: Posłuchaj. To nawet nie chodzi o LGBT i inne ideologie. Chodzi o sztukę filmową.
Jakbyś w szkole na polskim pisał rozprawki i dawał takie bezsensowne wtrącenia, które nic nie wnoszą do treści ani nie mają wartości artystycznej, to raczej nie dostałbyś dobrej oceny. Wyobrażasz sobie powieść Kinga, gdzie raptem pojawia się akapit o skokach o tyczce tylko dlatego, że autor lubi ten
  • Odpowiedz
@Zaqq: mnie z takich ostatnich, netflixowych nowości #!$%@?ł serial "New Amsterdam" gdzie mamy postać czarnego ordynatora-kardiochirurga który przelotnie bolcuje białe lekarki, ale nie umawia się z nimi na randki bo "planując rodzinę chce mieć czarną żonę żeby nasze dzieci były czarne" XDDDDDD Niby spoko, jedni wolą brunetki, inni blondynki.. ale wyobraźcie sobie ten kwik gdyby jakaś postać białego doktora powiedziała że nie umawia się z murzynkami bo chce mieć białą
  • Odpowiedz
@Zaqq: jest to szczególnie #!$%@? np. w serialu który podciera sobię dupę jakąś książką albo historia. Daleko nie trzeba szukać mindunter, teraz "Wspaniały nowy świat" który osiąga apogeum spieddolena mimo że nie robi tego Netflix, bezsensowne zamiany bohaterów w czarne kobiety, rolę bohaterów odwrócone względem powieści żeby to kobieta była tą "świadomą"(w serialu nie ma praktycznie żadnej postaci z którą można się utożsamiać bo istnieją tylko "silne kobiety" które są
  • Odpowiedz
No ale jak widzę, ze w powiedzmy XVI w Anglii na dworze jest szlachta koloru czarnego to wybacz, ale mi się odechciewa.


@drakkainen82: Czyli albo z niewiadomej przyczyny wydaje ci się, że inne takie produkcje powinny być ultrarealistycznymi dokumentami, albo jesteś rasistą i akurat kolor skóry a nie tysiac innych rzeczy wywołuje u ciebie ból dupska
  • Odpowiedz
@SmakoszKotow: Ja oglądałem, i na przykład w Umbrela Academy nie wystarczył im jeden homoseksualny wątek w pierwszym sezonie z jednym męskim bohaterem, więc zrobili także drugi, tym razem z żeńskim bohaterem wątek homoseksualny, więc nie gadaj że to urojenia, że Netflix wciska świadomie wątki jakichkolwiek mniejszości gdzie się da ;).
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: sorry, ale w skrajności nie mam zamiaru popadać. Nie mówię, ze maja być ultrarealistyczne. Jednak zachowanie takiego prostego detalu jak brak czarnych na dworze XVI wiecznej Anglii to chyba nie jest duży wysiłek. Nie jestem rasista. Po prostu irytuje mnie wpychanie na sile takich aktorów tam gdzie nie musi ich być. Lub nie powinno być. Czy w tym filmie Jak nas widza role czarnoskórych chłopaków grali biali?
  • Odpowiedz