Wpis z mikrobloga

Irytuje mnie to, że na główną Wykopu trafiają fake newsy, których nikt nie prostuje, a potem są one powielane dalej. Dlatego chciałbym poinformować wszystkich wykopujących te dwa znaleziska:
1. "Ten komunista zamykał gejów w obozach" (950 wykopów) - źródło Najwyższy Czas
2. Zsyłał homoseksualistów do obozów koncentracyjnych. - źródło Pantarhei24.com
że zdjęcie z Madrytu z twarzą Che Guevary na tle pomalowanej w kolory LGBT skrzynki pocztowej na podstawie którego napisano oba artykułu było fałszywe, dodane w Photoshopie. Dostepne jest oryginalne zdjęcie, na którym widać, że żadnej twarzy Che tam nie było.

#bekazprawakow #lgbt #manipulacja #neuropa #4konserwy
R187 - Irytuje mnie to, że na główną Wykopu trafiają fake newsy, których nikt nie pro...

źródło: comment_1615326400ysNCWoMNMgFMIeNrG560Gm.jpg

Pobierz
  • 154
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@VoivoD-PNS: Bronię tylko prawdy, może Che zrobił wiele złych rzeczy (szczerze mówiąc nie znam jego całej historii, bo mnie to nie interesuje, obejrzałem tylko jeden film na YT na jego temat, który mówił głównie o dwóch ostatnich latach jego życia), ale obozy pracy przymusowej dla homoseksualistów nie mogły być jedną z nich, ponieważ zostały otwarte na ponad pół roku po tym jak opuścił on Kubę i pojechał do Afryki gdzie
  • Odpowiedz