Wpis z mikrobloga

Irytuje mnie to, że na główną Wykopu trafiają fake newsy, których nikt nie prostuje, a potem są one powielane dalej. Dlatego chciałbym poinformować wszystkich wykopujących te dwa znaleziska:
1. "Ten komunista zamykał gejów w obozach" (950 wykopów) - źródło Najwyższy Czas
2. Zsyłał homoseksualistów do obozów koncentracyjnych. - źródło Pantarhei24.com
że zdjęcie z Madrytu z twarzą Che Guevary na tle pomalowanej w kolory LGBT skrzynki pocztowej na podstawie którego napisano oba artykułu było fałszywe, dodane w Photoshopie. Dostepne jest oryginalne zdjęcie, na którym widać, że żadnej twarzy Che tam nie było.

#bekazprawakow #lgbt #manipulacja #neuropa #4konserwy
R187 - Irytuje mnie to, że na główną Wykopu trafiają fake newsy, których nikt nie pro...

źródło: comment_1615326400ysNCWoMNMgFMIeNrG560Gm.jpg

Pobierz
  • 154
  • Odpowiedz
@R187: Ten artykuł wykopałem akurat ze względu na sam tytuł (w końcu kto na Wykopie czyta artykuły?) i niespecjalnie obchodzi mnie tu fakt manipulacji przy zdjęciu. Po prostu uważam, że Che był zwykłym zbrodniarzem i nikt nie powinien go popierać
  • Odpowiedz
czy Pan Che nie robił takich rzeczy?


@SamiecOmega: Z tego materiału wynika, że nie było go na Kubie wtedy, kiedy były tam obozy pracy przymusowej UMAP dla osób, które nie chciały służyć w wojsku (a ponieważ homoseksualiści nie mieli prawa służyć w wojsku to właśnie tam trafiali). Te obozy działały od listopada 1965 natomiast Che opuścił Kubę w kwietniu 1965 a dwa lata później został zabity w Boliwii. Więc o
R187 - > czy Pan Che nie robił takich rzeczy?

@SamiecOmega: Z tego materiału wynik...
  • Odpowiedz
@R187: a propos lodówki, to jeśli zrobię sobie nazistowski ołtarzyk z Hitlerem, a obok postawię portret Che, to lewaki będą propsować? ;) ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Wykopałem temat a nie zdjęcie więc nie manipuluj

Wykopałem temat wykopku

To zsyłał czy nie zsyłał?

Ten artykuł wykopałem akurat ze względu na sam tytuł (w końcu kto na Wykopie czyta artykuły?)


@Anomalocaracid: @Martinoz: @incydent_kakaowy: @Karbik: Z tego filmu wynika, że "temat" czy też tytuł tamtych znalezisk to jest również kłamstwo, bo Che nie było na Kubie w okresie, kiedy działały tam obozy pracy
  • Odpowiedz
jeśli zrobię sobie nazistowski ołtarzyk z Hitlerem, a obok postawię portret Che, to lewaki będą propsować?


@DOgi: Zależnie od szczegółów wystroju tego ołtarzyka to jeśli się nim pochwalisz w Internecie to może to podpadać pod art. 256 kodeksu karnego "Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa (...) podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2."
  • Odpowiedz
zdjęcie z Madrytu z twarzą Che Guevary na tle pomalowanej w kolory LGBT skrzynki pocztowej na podstawie którego napisano oba artykułu było fałszywe


@R187: czyli che nie zamykał gejów w obozach i twoim argumentem na to jest fakt, że go nie było na słupie?
  • Odpowiedz
@R187: za wykopywanie najwyższego czasu i pantharei powinien z automatu ban lecieć, nie ma innego ratunku dla tego portalu. Trzeba mózgu nie mieć przecież. Ciekawe czy te ameby śmieją sięz propagandy TVP xd
  • Odpowiedz
che nie zamykał gejów w obozach i twoim argumentem na to jest fakt, że go nie było na słupie?


@Ganicjusz: Napisałem, że zdjęcie było fałszywe, a wiec moim argumentem na to, że zdjęcie było fałszywe jest to, że istnieje oryginalne zdjęcie bez Che.

A argumentem na to, że nie zamykał gejów w obozach kest to, że obozy otworzono ponad pół roku po tym jak wyjechał z Kuby do Afryki i
  • Odpowiedz
serio zawołałeś tysiąc osób, bo prawie rok temu wykopali jakiś tęczowy słup ogłoszeniowy? Xd


@bezprzypau: Tak, trzeba walczyć z fake newsami, bo inaczej się rozprzestrzeniają i potem ludzie myślą, że to prawda i używają jako argumentu przeciwko rzeczom, których nie lubią.

Poza tym skoro wykopali, to chyba znaczy, że ich ta sprawa interesuje, bo jakby ich nie interesowała, to by nie wykopali.
  • Odpowiedz