Wpis z mikrobloga

Irytuje mnie to, że na główną Wykopu trafiają fake newsy, których nikt nie prostuje, a potem są one powielane dalej. Dlatego chciałbym poinformować wszystkich wykopujących te dwa znaleziska:
1. "Ten komunista zamykał gejów w obozach" (950 wykopów) - źródło Najwyższy Czas
2. Zsyłał homoseksualistów do obozów koncentracyjnych. - źródło Pantarhei24.com
że zdjęcie z Madrytu z twarzą Che Guevary na tle pomalowanej w kolory LGBT skrzynki pocztowej na podstawie którego napisano oba artykułu było fałszywe, dodane w Photoshopie. Dostepne jest oryginalne zdjęcie, na którym widać, że żadnej twarzy Che tam nie było.

#bekazprawakow #lgbt #manipulacja #neuropa #4konserwy
R187 - Irytuje mnie to, że na główną Wykopu trafiają fake newsy, których nikt nie pro...

źródło: comment_1615326400ysNCWoMNMgFMIeNrG560Gm.jpg

Pobierz
  • 154
  • Odpowiedz
@R187 robisz typowa manipulacje. W każdym temacie znajdują się powiązane, które są fejkiem.
Ba nawet doskonale pamiętam do czego się odnosisz, bo to wtedy widziałem.
Robisz to gorzej niż TVP.
  • Odpowiedz
@Asmo: Jak zobaczyłem to powiązane wczoraj to pomyślałem, że na pewno ktoś to wrzucił na Wykop, wyszukałem i się okazało że faktycznie i jeszcze masa osób to wykopała.

Najpierw napisałem tylko komentarze pod tymi starymi znaleziskami z 2020 roku ale jak zobaczyłem, że ktoś mi jeszcze minusuje sprostowania pod znaleziskiem sprzed 8 miesięcy to się wkurzyłem i zrobiłem ten wpis xD Wyobrażasz to sobie, kilka osób weszło specjalnie na mój
R187 - @Asmo: Jak zobaczyłem to powiązane wczoraj to pomyślałem, że na pewno ktoś to ...

źródło: comment_16153672028ngUnjCrt8v62ciLqd3sfW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@R187 człowieku, wszyscy wiedzą, że to zdjęcie to przeróbka, nic nowego nie odkryłeś. Za to ty rozpowszechniasz fałszywe informacje, bo ten montaż miał pokazać hipokryzję lewuchów z socjalistycznymi zapędami, dla których ten bandyta to bożyszcze i którego młode pustogłowe lewuchy noszą czesto na koszulkach, sami wspierając, bądź nawet będąc w grupie z zaburzeniami tożsamości seksualnej.

Większość lewackich ruchów oparta jest o niekonsekwencję, niewiedzę i nieznajomość historii, biologii, czy praw rządzących logiką.
  • Odpowiedz
człowieku, wszyscy wiedzą, że to zdjęcie to przeróbka, nic nowego nie odkryłeś.


@Grothar: Tak, a skąd wiedzą? Ja nawet nie wiedziałem do wczoraj zanim nie sprawdziłem. Użytkownik @av18 też myślał, że to prawda i zanim go nie sprostowałem to dostał sporo plusów za to.

Za to ty rozpowszechniasz fałszywe informacje, bo ten montaż miał pokazać hipokryzję lewuchów z socjalistycznymi zapędami

To przerobione zdjęcie bardzo dobrze wyraża dysonans jaki zawsze
  • Odpowiedz
@R187: Che jest odpowiedzialny za masowe egzekucje wiezniow w wiezieniu La Cabana (przypisuje sie mu 800 stracen) oraz na pewno jedna egzekucje 20 chlopow, ktorzy zbuntowali sie, bo nie mieli pracy.
Dodatkowo - wysylal mlodych ludzi na pewna smierc w walce o ideologie komunizmu, doprowadzil Kube do ruiny ekonomicznej, a w Rep. Konga sprzymierzyl sie ze zbrodniarzami: Pierre Mulele oraz Laurent Kabila, przez co ma na rekach smierc tysiecy afrykanow.
  • Odpowiedz
@Grothar: To trzeba było napisać wyraźne "UWAGA ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE, SYTUACJA ZASZŁA TYLKO W WYOBRAŹNI AUTORA ARTYKUŁU" pod obrazkiem i by było OK.

Tymczasem na podstawie tego zdjęcia stworzono artykuł o tym, że od teraz Che jest twarzą ruchu LGBT xD

To co Ty proponujesz to jest jakaś gloryfikacja fałszu i obłudy oraz oczerniania i pomawiania innych.
  • Odpowiedz