Wpis z mikrobloga

Irytuje mnie to, że na główną Wykopu trafiają fake newsy, których nikt nie prostuje, a potem są one powielane dalej. Dlatego chciałbym poinformować wszystkich wykopujących te dwa znaleziska:
1. "Ten komunista zamykał gejów w obozach" (950 wykopów) - źródło Najwyższy Czas
2. Zsyłał homoseksualistów do obozów koncentracyjnych. - źródło Pantarhei24.com
że zdjęcie z Madrytu z twarzą Che Guevary na tle pomalowanej w kolory LGBT skrzynki pocztowej na podstawie którego napisano oba artykułu było fałszywe, dodane w Photoshopie. Dostepne jest oryginalne zdjęcie, na którym widać, że żadnej twarzy Che tam nie było.

#bekazprawakow #lgbt #manipulacja #neuropa #4konserwy
R187 - Irytuje mnie to, że na główną Wykopu trafiają fake newsy, których nikt nie pro...

źródło: comment_1615326400ysNCWoMNMgFMIeNrG560Gm.jpg

Pobierz
  • 154
  • Odpowiedz
@luxkms78: Ponawiam pytanie, gdzie zrobiono to zdjęcie? W jakim mieście?


@R187: A co mnie to obchodzi w jakim miescie zrobiono jedno kilkuset zdjęć które dzisiaj widziałem? Jak Cię to interesuje to sobie poszukaj.
  • Odpowiedz
@R187: Osobiste doświadczenia to nie fakty?
Sam poczyniłem obserwacje, z których wynika, że symbol gęby zbrodniarza jest nad wyraz popularny wśród osób lgbt, wszelkich odłamów lewicy i innych osób "rewolucyjnych". Nie istnieje prawie takowe zainteresowanie poza tymi środowiskami. Takie są fakty. Nie ma znaczenia jeden, drugi czy dziesiąty fake news o używaniu Che przez lgbt czy kogokolwiek innego - wszyscy ogarnięci wiedzą, że jest ikoną lewicy, a bardzo duża część
  • Odpowiedz
A co mnie to obchodzi w jakim miescie zrobiono jedno kilkuset zdjęć które dzisiaj widziałem? Jak Cię to interesuje to sobie poszukaj.


@luxkms78: OK, to w takim razie chrześcijanie chcą aby państwo zakazało gejom uprawiać seksu prywatnie w ich domach, bo Grzegorz Braun to katolik i on ma takie poglądy i posiada setki Jak nie tysiące zwolenników, którzy je popierają.

Osobiste doświadczenia to nie
  • Odpowiedz
@luxkms78: OK, to w takim razie chrześcijanie chcą aby państwo zakazało gejom uprawiać seksu prywatnie w ich domach, bo Grzegorz Braun to katolik i on ma takie poglądy i posiada setki Jak nie tysiące zwolenników, którzy je popierają.


@R187: Dlaczego typie atakujesz chrześcijan nagle jak ktoś Ci udowodnił że wypisujesz swoje propagandowe pierdoły? Podać Ci więcej "fotoszopowanych" przykładów?
  • Odpowiedz
@luxkms78: Jakie pierdoły wypisuję, zacytuj? Napisałem o skrzynce w Madrycie. Przecież osób LGBT na świecie jest 5% wszystkich, to są setki milionów osób. Wiadomo, że znajdziesz wśród nich też komunistów popierających Che, ale to nie sprawi, że znaleziska o Madrycie staną się prawdą abo, że prawdą stanie się to że Che wsadzał gejów do obozów, skoro nie było go na Kubie kiedy te obozy tam działały.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@R187: Tak chrześcijańscy, z Twojego Photoshopa. Poza tym nie odchodź od tematu właściwego. Ja wiem że nie masz argumentów ale to już Twoje zmartwienie.
  • Odpowiedz