Wpis z mikrobloga

Irytuje mnie to, że na główną Wykopu trafiają fake newsy, których nikt nie prostuje, a potem są one powielane dalej. Dlatego chciałbym poinformować wszystkich wykopujących te dwa znaleziska:
1. "Ten komunista zamykał gejów w obozach" (950 wykopów) - źródło Najwyższy Czas
2. Zsyłał homoseksualistów do obozów koncentracyjnych. - źródło Pantarhei24.com
że zdjęcie z Madrytu z twarzą Che Guevary na tle pomalowanej w kolory LGBT skrzynki pocztowej na podstawie którego napisano oba artykułu było fałszywe, dodane w Photoshopie. Dostepne jest oryginalne zdjęcie, na którym widać, że żadnej twarzy Che tam nie było.

#bekazprawakow #lgbt #manipulacja #neuropa #4konserwy
R187 - Irytuje mnie to, że na główną Wykopu trafiają fake newsy, których nikt nie pro...

źródło: comment_1615326400ysNCWoMNMgFMIeNrG560Gm.jpg

Pobierz
  • 154
  • Odpowiedz
@luxkms78: To nie jest fotoszop. Widzę, że jesteś trollem, skoro zarzucasz mi kłamstwo tam gdzie piszę prawdę.

O nawet mam o Tobie notatkę, że jesteś trollem, szkoda, że wcześniej nie sprawdziłem xD
  • Odpowiedz
@Huevos: Możliwe, że miał takie poglądy, ale na pewno nie mógł odpowiadać za obozy dla homoseksualistów na Kubie bo go wtedy już nie było w kraju gdy one działały.

Są homoseksualiści co na Korwina, Brauna czy Bosaka głosują mimo, że ci by im chcieli zakazać wykonywania niektórych zawodów (Bosak), występów w telewizji, organizacji zgromadzeń publicznych o tematyce LGBT (Korwin) czy też wreszcie wprowadzić w Polsce karalność homoseksualizmu jako takiego (Braun)
  • Odpowiedz
@R187: wiem, wiem, a jeden nawet ma kota #pdk nie wykopałem tego ze względu na obrazek, tylko ze względu że Che Guevara to był śmieć, a ludzie o tym zwyczajnie chyba nie wiedzą. Znają jego ładna wersję, taką marketingową. Podobnie jak Pinicheta czy Franco.
  • Odpowiedz
@R187: Ładna inba xD
Gnije z reakcji ludzi XDDD

Wykopali fake - ch** mnie to obchodzi, nie pamiętam, to dawno było, wykopałem w ciemno i zapomniałem, nie zweryfikowałem, przeczytałem tytuł, wykopałem i zapomniałem bo efekt potwierdzenia xDD

I tak właśnie działa wypok xD
  • Odpowiedz
@R187:
Żebyś w innych sprawach był taki zasadniczy
Będę wykopywał i powielał wszystkie takie znaleziska bo nienawidzę kiedy ktoś wciela się w belfra, który chce mnie stawiać do raportu. Możesz mnie co najwyżej informować ale nie wzywać i rozliczać i robić inbę
Pamiętaj miłośniku komunizmu co powiedział mi kiedyś prosty strażnik leśny - lepiej w dyskusji zostawić po niej przyjaciela a nie wroga. A Ty widze stare metody - zastraszanie,
  • Odpowiedz
@R187: Zdjęcie faktycznie mogło/ jest fałszywe. Co nie zmienia faktu, iż jest ulubieńcem lewaków, którzy nierzadko wspierają tym samym tęczowe parady i LGBT. Dobrym przykładem tego niech będą kluby, których kibice są mocno lewicowi. Wśród tęczowych flag czy transparentów można zauważyć podobiznę Che.
  • Odpowiedz
ale odnosisz się do znaleziska, kiedy fame jest powiązane w znalezisku?


@Asmo: Jakie fame? Znaleziska były oparte na tweetach ze spreparowaną fałszywą fotografią, przecież nawet wrzuciłem zrzuty ekranu artykułów ze znalezisk i podkreśliłem na czerwono ważne fragmenty, otwórz sobie w nowej karcie ten obrazek i zobacz co jest podkreślone: https://i.imgur.com/L5hawvm.jpg
  • Odpowiedz