Wpis z mikrobloga

ja #!$%@? niektórym to już serio te blackpille na łeb siadają, jakim dzbanem trzeba być żeby umawiać się z kimś na spotkanie i specjalnie nie przychodzić i jeszcze dorabiać do tego jakąś ideologię
#gownowpis
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DonWieprzu: Przecież wiadomo, że po prostu stchórzył przed spotkaniem i tak to sobie racjonalizuje. Skoro racjonalizują sobie odrzucenie przez kobiety tym, że oni świadomie ich nie chcą, bo są złe, to coś takiego ze spotkaniem nie dziwi.
  • Odpowiedz
jakby bał się iść to wymyślił jakąś wymówkę i nie chwalił się tym na wykopie, zresztą to nie pierwszy taki przypadek na wykopie, że ktoś zakłada fejkowe konto na tinderze, daje zdjęcia jakiegoś modela i wystawia dziewczyny a potem się tym chwali na wykopie


@TenTypZez:
  • Odpowiedz
I tak każdy z blackpillowców po cichu płacze wieczorem w poduszkę bo tak naprawdę nikt ich nie chce chociaż myślą, że to oni gardzą kobietami xD


@MyPhilosophy: A mnie to wcale nie dziwi. Uzyskanie świadomości, że nigdy nie doświadczy się miłości, szczerego uczucia może zniszczyć psychikę. To co normalne osoby mają na wyciągnięcie ręki, to inne o tym marzą

Nie wiem ile spośród tych osób ma sytuację beznadziejną jak @wykopekbordo ale wyjście z takiego stanu, to lata pracy przy wsparciu rodziny i przyjaciół, a zwykle tego wsparcia nie ma, a otoczenie gardzi takimi osobnikami
  • Odpowiedz
@MyPhilosophy: tylko że blackpillowcy zdają sobie sprawę ze swojej nieatrakcyjności.
I często też są toksyczni względem kobiet. Ale przede wszystkim wiedzą że nie są atrakcyjni i akceptują ten stan rzeczy.
  • Odpowiedz
A co mają robić? Żyją w #!$%@? kraju, gdzie w wielu wypadkach są przegrani na starcie.


@Zoodiak: Niby tak, ale przecież oni nie mają na to monopolu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) W Polsce, ale chyba i w większości byłych demoludów tylko jakiś tam ułamek ułamka społeczeństwa jedzie na levelu easy, mając świadomość, że jest to w pełni stabilne. Reszta kombinuje, aby im się jako taki normal
  • Odpowiedz
nawet jak ktoś uważa, że swojego życia nie jest w stanie poprawić, to niech przynajmniej innych zostawi w spokoju


@DonWieprzu: Szkoda, że ludzie poprawiają swoje życia kosztem innych i nie chodzi mi tutaj o wyzysk w pracy
  • Odpowiedz
@ExitMan: Wydaje mi się, że to co opisałeś będzie się tylko nasilać i osoby, które nie będą w stanie założyć rodziny z powodu deficytu kobiet, będą objęci opieką, jak np. narkomani.
Po prostu prędzej czy później zacznie być to widocznym problemem społecznym, a nie internetowym folklorem.

Oczywiście pisząc o opiece miałem na myśli kraje zachodnie. W Polsce tacy ludzie będą tylko dobijani. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@DonWieprzu Z drugiej strony można zrobić tak. Jeden wykopek wystawia laskę jest wkurzona i smutna ale drugi idzie w to miejsce. Zagaduje panienkę niby przypadkiem i zabiera ją gdzieś. Miłość wybucha, wszyscy są szczęśliwi. Happy ending
  • Odpowiedz
@ExitMan: @Tymajster:

Usprawiedliwianie brak atencji ze strony kobiet tym, że nie wyglada się jak ten mityczny Chad to zwykle #!$%@? i poklepywanie się wzajemnie po pleckach przez dokładnie takich samych mizoginów którzy wolą płakać na forach i upewniać się w swoim #!$%@?, że przypadkiem nie są niczemu winni - bo przecież lohy to c00rvy i wszystko chady zabiorą a dla NORMALNYCH już nic nie zostanie XD

Cały tag
  • Odpowiedz