Wpis z mikrobloga

ja #!$%@? niektórym to już serio te blackpille na łeb siadają, jakim dzbanem trzeba być żeby umawiać się z kimś na spotkanie i specjalnie nie przychodzić i jeszcze dorabiać do tego jakąś ideologię
#gownowpis
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DonWieprzu: A co mają robić? Żyją w #!$%@? kraju, gdzie w wielu wypadkach są przegrani na starcie. Pozostaje tylko niemoc i złośliwość, aby ulżyć sobie jakoś w bólu.

Blackpill to jest teoria krytyczna w praktyce. Pokazanie jak bardzo różne nierówności społeczne na nas wpływają. Jak chady mają wszystko, a blackpillowcy nic - nie ze swojej winy na tym etapie. Fascynujący jest dlatego romans blackpillu z alt-rightem, bo alt-right tylko pogłębia
  • Odpowiedz
@DonWieprzu: co to za ideologia? Mi faktycznie dawniej zdarzyło się umówić z dziewczyną i nie przyjść albo spóźnić się dość mocno, ale to z powodu lenistwa i braku szacunku do ich czasu, czego teraz się wstydzę i z biegiem czasu dziwię się dziewczynom które tak wystawiłem, że mnie nie olały, albo nie zrobiły tak samo, tylko większość chciała się spotykać w innym terminie.

Takie wystawienie kogoś jest strasznie chamskie, więc
  • Odpowiedz
@DonWieprzu: on tam napisał, że tak czuje się statystyczny mężczyzna przez całe swoje życie, według mnie to nie jest jak ktoś tu pisał debil, kretyn etc., tylko to człowiek z jakąś fobią społeczną albo inną chorobą, on może nie widzieć świata normalnie, może nawet chciał się z nią spotkać, tylko bał się iść?
  • Odpowiedz
@voot: jakby bał się iść to wymyślił jakąś wymówkę i nie chwalił się tym na wykopie, zresztą to nie pierwszy taki przypadek na wykopie, że ktoś zakłada fejkowe konto na tinderze, daje zdjęcia jakiegoś modela i wystawia dziewczyny a potem się tym chwali na wykopie
  • Odpowiedz
@DonWieprzu: jeszcze uj jak to jakaś forma zemsty na danym osobniku co ma już w swojej historii podobne akcje, ale kogoś losowego? Później taka babka na przykład będzie cięta na facetów... I się błędne koło zamyka.
  • Odpowiedz