Wpis z mikrobloga

@DonWieprzu: A co mają robić? Żyją w #!$%@? kraju, gdzie w wielu wypadkach są przegrani na starcie. Pozostaje tylko niemoc i złośliwość, aby ulżyć sobie jakoś w bólu.

Blackpill to jest teoria krytyczna w praktyce. Pokazanie jak bardzo różne nierówności społeczne na nas wpływają. Jak chady mają wszystko, a blackpillowcy nic - nie ze swojej winy na tym etapie. Fascynujący jest dlatego romans blackpillu z alt-rightem, bo alt-right tylko pogłębia te
@DonWieprzu: co to za ideologia? Mi faktycznie dawniej zdarzyło się umówić z dziewczyną i nie przyjść albo spóźnić się dość mocno, ale to z powodu lenistwa i braku szacunku do ich czasu, czego teraz się wstydzę i z biegiem czasu dziwię się dziewczynom które tak wystawiłem, że mnie nie olały, albo nie zrobiły tak samo, tylko większość chciała się spotykać w innym terminie.

Takie wystawienie kogoś jest strasznie chamskie, więc dziwię
@voot: tu nie chodzi o umówienie się i potem olanie bo się nie chce, tylko umówienie się tylko po to, by kogoś wystawić co tłumaczą sobie chęcią "dania lekcji" i "zemstą za prześladowania ze strony kobiet"
tu najświeższy taki przypadek, ale było tego więcej, np. projekt klaudiusz (czy jakoś tak)
https://www.wykop.pl/wpis/56035297/p0lka-liczyla-juz-na-romantyczny-spacerek-polaczon/
@DonWieprzu: on tam napisał, że tak czuje się statystyczny mężczyzna przez całe swoje życie, według mnie to nie jest jak ktoś tu pisał debil, kretyn etc., tylko to człowiek z jakąś fobią społeczną albo inną chorobą, on może nie widzieć świata normalnie, może nawet chciał się z nią spotkać, tylko bał się iść?