Wpis z mikrobloga

Właśnie ograłam jeszcze raz zadanie z Flatheadem i widziałam już wszystkie ścieżki, którymi można zakończyć ten wątek. Na diagramach wygląda, że jest dużo opcji i faktycznie dialogów jest sporo. Większość z nich w pewnym sensie jest zdublowana i kończy się tak samo. W dodatku główną różnicą jest to, czy Stout wygrywa z Gilchristem, czy jest na odwrót. Dla mnie nie ma to znaczenia - nie obchodzą mnie losy Stout. Gilchrista tym bardziej, bo widzimy go pewnie minutę na ekranie. Nie ma to także znaczenia w świecie gry.
#cyberpunk2077
Pobierz Exenex - Właśnie ograłam jeszcze raz zadanie z Flatheadem i widziałam już wszystkie ś...
źródło: comment_1615289230tXHIfGMDSsrvsCMiUYqS6S.jpg
  • 6
@Exenex: dla mnie akurat misja ta jest przykładem misji, jakiej oczekiwałem po Cyberpunku. Niby nie ma to znaczenia w świecie gry, ale podczas grania w tą misję miałem poczucie, że moje wybory podczas konwersacji coś znaczą i mogą prowadzić do różnych rozwiązań. Z tego co pamiętam ma się również wpływ na to, czy będzie się walczyło z Militechem, Maelstromem i można również wyjść z sytuacji całkowicie pokojowo. Gdyby było więcej misji
Właśnie ograłam jeszcze raz zadanie z Flatheadem i widziałam już wszystkie ścieżki, którymi można zakończyć ten wątek.


@Exenex: a jak ci się podobał wpływ decyzji z tego zadania na losy Nancy w trzecim akcie?
@pablo397: Mogło być, spotkałam Dum Duma i tyle. Jest to najbardziej rozbudowane zadanie i nie dziwię się, że redzi nim promowali grę. Szkoda tylko, że Stout i Gilchrist właściwie nie mają wpływu na dalszą fabułę. Można było dodać jakieś fajne zadanie lub relacje z nimi. Romansu ze Stout nie biorę pod uwagę