Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, mam dla was ciekawe #rozdajo w postaci:
- vouchera o wartości 100 zł do wykorzystania na Allegro – bezwarunkowo
- samochodu osobowego Toyota Corolla z 1994 roku – tylko w przypadku wygrania nagrody głównej z konkursu o którym poniżej

Firma drobiarska SuperDrob organizuje konkurs w którym do wygrania jest Toyota Yaris. Warunkiem zwycięstwa jest zebranie największej liczby punktów pod pracą konkursową. Jeżeli będziecie tak mili i pomożecie mi wygrać nowy samochód, wylosuję osobę do której osobiście pojadę przekazać darowiznę w postaci mojego obecnego auta (tylko terytorium Polski wchodzi w grę). Osoby chętne do wzięcia udziału w rozdajo, proszę o zagłosowanie na wpis dostępny pod linkiem i wpisanie w komentarzu zdania ‘Oświadczam że zagłosowałem na kanapkę z pasztetem i biorę udział w losowaniu’. Tylko użytkownicy mający taką frazę w komentarzu pod wpisem biorą udział w losowaniu nagród. Głosować można przez 7 dni czyli do 15.03.2021 poprzez wpisanie adresu email na stronie i potwierdzenie oddania głosu poprzez wejście w link z wiadomości zwrotnej.

Harmonogram rozdajo:
do 15.03 – głosowanie na stronie konkursowej i możliwość dodania komentarza który będzie brany pod uwagę w moim losowaniu
17.03 – wylosowanie zwycięzcy vouchera oraz w przypadku posiadania przeze mnie największej liczby punktów w konkursie, osoby które potencjalnie otrzyma Toyotę Corollę. Potencjalnie, ponieważ komisja może nie uznać wyniku, itd.
do 15.04 – w przypadku potwierdzenia zdobycia nagrody głównej, umówienie się ze zwycięzcą rozdajo na odbiór mojej fury.

Serdecznie wszystkim z góry dziękuję.


obama22 - Dzień dobry, mam dla was ciekawe #rozdajo w postaci:
- vouchera o wartości...

źródło: comment_1615273453yUe7tkJ7jLloBAv2f4zaXM.jpg

Pobierz
  • 198