Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, mam dla was ciekawe #rozdajo w postaci:
- vouchera o wartości 100 zł do wykorzystania na Allegro – bezwarunkowo
- samochodu osobowego Toyota Corolla z 1994 roku – tylko w przypadku wygrania nagrody głównej z konkursu o którym poniżej

Firma drobiarska SuperDrob organizuje konkurs w którym do wygrania jest Toyota Yaris. Warunkiem zwycięstwa jest zebranie największej liczby punktów pod pracą konkursową. Jeżeli będziecie tak mili i pomożecie mi wygrać nowy samochód, wylosuję osobę do której osobiście pojadę przekazać darowiznę w postaci mojego obecnego auta (tylko terytorium Polski wchodzi w grę). Osoby chętne do wzięcia udziału w rozdajo, proszę o zagłosowanie na wpis dostępny pod linkiem i wpisanie w komentarzu zdania ‘Oświadczam że zagłosowałem na kanapkę z pasztetem i biorę udział w losowaniu’. Tylko użytkownicy mający taką frazę w komentarzu pod wpisem biorą udział w losowaniu nagród. Głosować można przez 7 dni czyli do 15.03.2021 poprzez wpisanie adresu email na stronie i potwierdzenie oddania głosu poprzez wejście w link z wiadomości zwrotnej.

Harmonogram rozdajo:
do 15.03 – głosowanie na stronie konkursowej i możliwość dodania komentarza który będzie brany pod uwagę w moim losowaniu
17.03 – wylosowanie zwycięzcy vouchera oraz w przypadku posiadania przeze mnie największej liczby punktów w konkursie, osoby które potencjalnie otrzyma Toyotę Corollę. Potencjalnie, ponieważ komisja może nie uznać wyniku, itd.
do 15.04 – w przypadku potwierdzenia zdobycia nagrody głównej, umówienie się ze zwycięzcą rozdajo na odbiór mojej fury.

Serdecznie wszystkim z góry dziękuję.


obama22 - Dzień dobry, mam dla was ciekawe #rozdajo w postaci:
- vouchera o wartości...

źródło: comment_1615273453yUe7tkJ7jLloBAv2f4zaXM.jpg

Pobierz
  • 198
Oświadczam że zagłosowałem na kanapkę z pasztetem i biorę udział w losowaniu


@obama22: haha tez chcialam wziac udzial, ale zbierałam się, żeby dodać zgłoszenie w ostatni dzień i zapomniałam (,) głos oddany, trzymam kciuki! Przygotuj się, że ogłoszenie wyników może trochę potrwać, bo przy takiej nagrodzie na bank pojawią się jakieś skargi, donosy, reklamacje, nabijanie sztucznych punktów itp... dlatego większość agencji wycofało się z konkursu na głosy,
domcz - > Oświadczam że zagłosowałem na kanapkę z pasztetem i biorę udział w losowani...

źródło: comment_1615285842LVnaEY4SdoLiDJgtfT8fZG.jpg

Pobierz