Wpis z mikrobloga

Pasta o jareczku:
Miej 40 lat na karku, mieszkaj z matką
W domku bez kibla xd
Stałej pracy brak, materiały nie dojechały na budowę
Spotkaj Kononowicza w sklepie, ale od niego cuchnie
Zaproponuj nagrywanie, gruby znowu myśli że jest gwiazdą telewizji xddd
Robisz mu wjazd na chatkę, widzisz że mieszka z nim jakiś drugi pacjent z Choroszczy
Nie potrafi czytać i ma zwiechy po wypowiedzeniu kilku słów xd
Ni c---a sami nie są w stanie robić sami filmów na YT bez pomocy z zewnątrz
Po pierwszych kilku materiałach, opowiadaj o planach na rozkręcenie kanału
Jakieś wyjazdy, testy żarełka, paczuszki od widzów
Filmy mają trochę widzów, ale to jeszcze nie to...
Nagraj Aferę Widzowską i MPOS odwrócił się za wasze dary
ŚMIAŁO NIE BÓJ SIEM, DO KAMERY POKAŻ :;
Wyświetleń od s--------a xd, kasy więcej na kanale
Trochę ci zaczyna o---------ć we łbie
Ugułem to przypomniałeś sobie że jesteś alkoholikiem i pojawiły się hajsy
Macie się dzielić we trójkę, ale twierdzisz że Major nie dostanie bo ma swój kanał xd
DZIECI Z DOMU DZIECKA TEŻ C---A DOSTANĄ
Zaczynaj nagrywać gnioty z podwórka i wmawiać że sam dopłacasz do interesu
Pochwal się że masz 100zł dniówki na budowie, na czarno xd
Ewidentnie widać że chlałeś, cała morda czerwona i nos zatkany
Zaczynasz wymyślać coraz zabawniejsze rzeczy jak opowiadanie że pies ci szczekał na złych ludzi
Patrzysz na wyświetlenia... przyda się więcej pieniążków to trzeba podkręcić tempo
Zaczynasz spamować filmami jak mielone v6 czy piła v3
Ugułem jesteś też analfabetą cyfrowym i obsługa Windows Movie Maker ci sprawia kłopoty xd
Chwilami ci tak o--------a że wrzucasz sześć filmów trwających minutę, albo dwie
O, te aferki to najwięcej wyświetleń mają... a gdyby tak...
W międzyczasie nawołuj do tego aby pobić Majora, potem zaczynaj odwracać kota ogonem że wcale nie, i jesteście super kumplami xd
KNUR W BASENIE, BASEN ODPALONY, KRZYSIU WYKĄP SIĘ
chciwyżyd.jpg x2
PÓŁ MILIONA WYŚWIETLEŃ, ile to na żubry?
Twoja morda co raz bardziej puchnie od chlania, widzowie się pytają czy masz problem z alkoholem
JA MAM W------E ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ludzie się nakręcają na beczącego Kononowicza i afery, o jakiś liścik przyszedł
TOMASZU TY ZAANY, PI****LONY TY CU!!!
O, banik... za co? Mam w------e, nie chcę tego czytać
Krzysiu chce coś powiedzieć do kamery o dyrektorze Poczty
Wali groźbami z imienia i nazwiska że go zwolni za opóźnienie w przesyłce listu xd
Znowu ban, a w------e mam na to
Trochę ci zaczyna co raz bardziej się mieszać w bani i zauważyłeś że z nikim nie dogadujesz się tak dobrze jak z tymi dwoma pacjentami ze Szkolnej xd
Pieniążków co raz więcej, nagrywasz i po kilka filmów dziennie trwających kilka minut z tytułami gdzie jest zawarte jedno słowo, góra dwa
Przyjeżdża jakaś parka z Lublina
ZAGROŻENIE.EXE
Chcą odpalić lajty z Kononem i Kajorem, z donejtami
Ty nie potrafisz sam tego zrobić i w rezultacie przez pół roku się z tym męczysz dopóki ci ktoś tego sam nie pokaże xd
Oglądasz lajta z tą parką, Kononem i Majorem
500zł w godzinę, stuleja ci pęka z zazdrości że w godzinę wyciągają połowę tego co ty miesięcznie na Szkolnej
Zaczynasz kręcić się wokół nich aby Natalkę z Pawełkiem s--------ć ze stanowiska argumentując to troską o Konona i Majora xd
Na twoje szczęście zrobili tak żenadny lajt, że aż musieli uciekać ze Szkolnej
Jesień... pieniążków co raz więcej z reklam, z 20000+ subskrybcji na lekko
Twoi najwięksi fani to głównie jakieś Janusze na zmywaku, prawilniaki z gimnazjum i Sebki JP100%
Zaczynasz się przedstawiać jako Redaktor i Jutuber oraz opiekun
Podkręcasz content na co raz bardziej kontrowersyjny
Wrzucasz film jak Kononowicz chce powiesić Lecha Wałęsę na pasku od spodni xd
Dostajesz kolejnego bana i usuwają ci kanał
Zakładasz kolejny kanał..._

#kononowicz #patostreamy #menel
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@William2290: Ps. Są gdzieś w ogóle te reuploady filmów "zapalników" do bana z kanału Mexicana w 2017? Nie mam żadnego z nich, chociaż ten jak Major z widzem-dzieciakiem heilował mam chyba gdzieś (za to Suchodolski dostał bana)
  • Odpowiedz
@salamsalejman:
Gdyby nie nowe zasady YT, to jareczek nadal nagrywałby "kontrowersyjne" treści. Polityczna poprawność to odpowiednik rozrywki w Korei Północnej. Albo średniowiecza i inkwizycji w Europie. Nawet menel to "zagrożenie".
  • Odpowiedz
@wypok312: No tak, ogólnie to liczyłem, że kiedyś będzie można Szkolną przerzucić na liveleak jak by było wystarczająco grubo. Szkoda tylko, bo nie ma tam kto wtedy naszym jutuberom płacić a oni za darmo to teraz ni hu hu
  • Odpowiedz
@salamsalejman:
Nawet tego kolesia @Oskar77 zgłaszali bo napisał "że ja gej." 10 lat temu nikomu by coś takiego nawet do głowy nie przyszło. Nikogo nawet nie obchodziły realia, ale Oskar kojarzył się jako "niepoprawny politycznie", więc był pretekst do zgłoszenia. Fałszywy pretekst.

Donosicielstwo w internecie rośnie jak w ZSRR.
  • Odpowiedz
@William2290:
Spada bo ktoś inny jest na szczycie. Nie ma innego powodu. Polityka, moralność i etyka to rzeczy subiektywne. Liczy się jedynie projekcja siły. Wtedy decydujesz jakie treści są dozwolone.
  • Odpowiedz
@Lewa_Noga_Szatana:
Literalnie kilka milionów politycznych filmików na YT spadło od 2017 roku. Ale to nie wystarczyło, teraz nawet edgy humor już nielegalny, nie wspominając o słowie m----n bo za to kanał spadnie.

To nie ja sram w gacie tylko wy sracie w gacie bo nie potraficie utrzymać swojej niedorozwiniętej ideologii egalitaryzmu na topie bez ścisłej cenzury konkurencji.
Cały czas ból d--y w tym CNN że za mało cenzury w internecie.
  • Odpowiedz
@Lewa_Noga_Szatana:
Napiszesz komentarz na portalu społecznościowym to stracisz pracę. Gorzej niż w Chinach bo tam stracisz tylko kilka punktów kredytu społecznego i można zyskać nowe. W Chinach jest lepiej pod względem cenzury, bo przynajmniej zasady są jasno określone.
  • Odpowiedz