Wpis z mikrobloga

Z tego co pokazali w tv wnioskuję,że tylko laura jest fajna i wartościowa. Jakby tylko jeszcze ogarnęła uzębienie i zrzuciła z 5-10kg to by było git ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ta Iga to typ imprezowiczki,który pewnie lądował co tydzień w innym łóżku egzotycznego ogiera. Taka typowa Polka za granicą ( ͡° ͜ʖ ͡°) każdy mógł ją mieć. Fryzjerka szuka typowego czada chodzącego ideału z kasą i siebie oszukuje gadając,że już taki wygląd nie ważny a sama ma dużą dupę i wygląda na 45lat, do tej pory patrzyła tylko na wygląd więc szukała typowego #!$%@?. Nagle się ocknęła,że już ci co się jej podobają wolą młodsze łaski i trzeba przetrzepane dupsko ustatkować bo to już ostatni dzwonek zanim jej gęba oklapnie i cycki opadną.
Co do facetów,Kamil to mentalnie taki Grzesiu,bilardzik,piweczko,motorek, w ogóle się nie nadaje do żeniaczki,jak on gości przyjął xD paluszki,ciastka i piwsko z puszki,no ale jak mamusia codziennie podawała obiadzik to czego się można spodziewać ¯\_(ツ)_/¯ .ten religijny wyglada na dobrego człowieka ale brak mu trochę wiary w siebie i trochę ciapowaty ale może jeszcze będą z niego ludzie, jedynie brodacz mi tu nie pasuje, gość widać zaradny,dobrze wygląda i raczej nie miałby problemu znaleźć panny,pewnie w następnych odcinkach się dowiemy co z nim nie tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
....ale to tylko tv,mogę się mylić,telewizja kłamie i manipuluje,że z ku.wy zakonnice zrobią
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 12
@Spejsonik: @arinkao: Laura wyglada na lekko zahukaną i mogłaby być bardziej atrakcyjna inwetując w ortodontę i zrzucając 5kg ;) fajna dziewczyna generalnie się wydaje. Macikowi będzie ciężko - no która będzie miała tyle cierpliwości do ciapy? Z oceną Igi się nie zgadzam i nie mam jeszcze zdania; zrobiona fryzjerka kompletnie mi nie pasuje wizualnie - ja bym uciekał z tego urzędu.
@arinkao: Przyjrzę się jej dokładniej ;) pewnie masz rację i to tylko dysproporcja tych nóg. Generalnie całkiem ładna i fajna dziewczyna się wydaje; szkoda że nie zadbała o korektę uśmiechu, może hajsu nie miała
To droga impreza, na pewno chodzi o pieniądze. W Polsce niepopularne jest branie kredytu na ortodontę a przecież można, pracę ma też stałą, w lecie może spokojnie dorobić, 2 miesiące wakacji, konkretne dyżury dopiero pod koniec sierpnia.
@DildoShwaggins:
@arinkao: dentysta w dzisiejszych czasach to już suma minimum pięcio cyfrowa, ostatnio gość w klinice gdzie pracuje moja dziewczyna zostawił 60 tysięcy zł.
Wszyscy panowie to typowe polskie zakolaki ale u Karola jakoś to się jeszcze tak w oczy nie rzuca
@Spejsonik: Laura wygląda normalnie, ma normalną budowę ciała, nie szczupłą, tylko normalną. Jeśli chodzi o uśmiech... To chyba brakuje jej górnej dwójki z jednej strony tak że jedynka i kieł przesunęły się w to wolne miejsce. Druga górna dwójka jest wepchnięta do środka. Taka wada zgryzu jest bardzo trudna i bolesna do skorygowania. W liceum nosiłam aparat który miał od strony podniebienia specjalny mostek rozpychający górna szczękę tak by zrobić miejsce
@Spejsonik: @Dewasta: nie wiem co typ robił ze wydał 60k... sam nosiłem aparat nie mając wielkiej wady i byłem jakieś 15k lżejszy; u niej nie wyglada to na coś mega poważnego chociaż tez się gowno znam ;) ja tej lasce bardzo kibicuję bo naprawdę jest normalną dziewczyną (się jeszcze okaże), a o te kilka kilo #!$%@? się bo tak :) tylko że żaden niebieski mi do niej jakoś nie pasuje
@felixa: to nie krytyka tylko trochę przerysowany opis osoby na podstawie tego co tv posklejała. Jak do tej pory oglądając każdy sezon rzadko się myliłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sporo można powiedzieć o człowieku nawet po mowie jego ciała. Polecam poczytać o tym