Wpis z mikrobloga

@Wojtas_elo: Inna sprawa też w jakiej gałęzi robisz. Inaczej będzie w elektronice, inaczej w stoczniowym przemysle, inaczej w automotive jak i tez w zaleznosci od tego czy projektujesz pojedyczne sztuki urzadzen czy tez seryjnie wykonywany produkt i czy masz też obowiązki projektanta produktu bądź też technologa. Konstruktor konstruktorowi nierówny. :)
Firma 300+ produkcja np ram do rozscielaczy części do koparek w sumie to można powiedzieć że przemysł średnio/ciężki. Ja się zajmuje projektowaniem maszyn od podstaw Doświadczenie 3 lata :p Ale na to nie patrz ważne jest co potrafisz zrobić. Ja żeby dostać ta robotę zrobiłem im obrabiarkę 4 osiowa.
@Rzezimieszek84: @motoinzyniere: ehh panowie, u mnie firma naprawdę duża (bez szczegółów póki co ;p), projektuję kilku/kilkudziesięcio tonowe rzeczy. Mam 3 lata doświadczenia, uważam że jestem mocno ogarnięty w kwestiach dot. mechaniki gdyż się tym interesuję. Doświadczenie też mam z korpo, projektowałem instalacje okołosilnikowe do koparek. I zaproponowano mi 4k na rękę gdzie ludzie nieraz na pierwszą pracę tyle dostają nie będąc super ogarniętymi od razu..