Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z was interesował się na poważnie tematem kastracji u mężczyzn?

Nie chodzi mi o sterylizację przez wazektomie ale kastrację.

Obecnie bardzo łatwo jest wejść w toksyczny związek, kobiety traktują związek jak handel wymienny, a w sumie umowę o jednostronnej korzyści.

Pojawienie się dziecka skutecznie może faceta w takim związku przyblokować, ewentualnie skazac na dożywotnie alimenty na dziecko i kobietę, prowadząc po drodze do wyniszczenia zdrowotnego i psychicznego nie tylko mężczyzny ale również dziecka.

Czytałem, że w Polsce zabieg kastracji jest niezgodny z etyka lekarska. Konsekwencje zabiegu to również zmiany hormonalne i przemiana mężczyzny w kobietę pod kątem zdrowotnym.

Zatem czy ktoś z was zna się na tym temacie?

#pytanie #antynatalizm #seks #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 17
@Ochlokracja: Trzeba chyba do Tajlandii pojechać. Widziałem dawno temu nawet filmik jak nacina się w 2 miejscach skórę po kilka cm i usuwa 'fasolki'. Ciekawi mnie tylko, czy da się potem utrzymać zdolności seksualne ale popęd spada dramatycznie.
@Ochlokracja: To czego szukasz to antykoncepcja hormonalna. Zastrzyki raz w tygodniu i po jakimś czasie jesteś całkowicie bezpłodny. Skutki uboczne: lepsze samopoczucie, lepszy przyrost masy mięśniowej, znaczne zmniejszenie się jąder.