Wpis z mikrobloga

będzie płacz, że nikt mu życzeń nie składa, a on taki przecież miły dla pań


@AstraLavistA_Baby: Nigdy z tego powodu nie płakałem, nie przeżywam żadnych gówno świąt.
Rozumiem, że w Twoim świecie to tragedia, nie dostać życzeń na dzień chłopaka od p0lki? No cóż, tak jak pisałeś bądź miły i służ, to może zasłużysz.
@Cztero4tomowyy: ale ważne, że dostajecie, że panie pamiętają. A widzę, że na wykopie panowie nie pamiętają o swoim święcie, i nawet nie czują wdzięczności, że panie pamiętają, i jak jest dzień kobiet, to mają go w dupie, życzeń nie składają, bulwersują się na istnienie dnia kobiet albo nawet wyzywają panie w "życzeniach".

@dzapanisko:

Rozumiem, że w Twoim świecie to tragedia, nie dostać życzeń na dzień chłopaka od p0lki?


Rozumiem, że
@dzapanisko:

Od kiedy życzenia to przymilanie się? xD Wy to macie już tak #!$%@? łby, że potraficie za "przymilanie się" uznać chwilowe przypadkowe spojrzenie na kobietę na ulicy xD

I każda kobieta to p0lka

Ok dobrze wiedzieć, że mam do czynienia ze spierdonem i zwyczajnie już za późno dla ciebie na leczenie łba ;]
@AstraLavistA_Baby: Dobrze mój rycerzyku, jak Cię przemieli Polski wymiar sprawiedliwości i p0lka, to wrócisz tu z płaczem. No ale niektórzy muszą się sami przekonać, jakie te istotki są "wspaniałe".
A teraz ukłon w pas i rób publiczną minetę, każdej napotkanej p0lce, bo to ich święto.
No ale niektórzy muszą się sami przekonać, jakie te istotki są "wspaniałe".


@dzapanisko:

Wiesz, nie każda jest taka sama, wiem to bardzo dobrze, a ty sobie żyj w wyimaginowanym świecie pełnym stworzonych we własnej głowie chochołach i złych p0lek czających się za rogiem tylko na to by podstawić ci nogę, bo po nic innego nie żyją, tylko po to, by sie na biednusich przegrywkach wyżywać.

Święto kobiet to jedynie złożenie życzeń,
Wiesz, nie każda jest taka sama, wiem to bardzo dobrze


@AstraLavistA_Baby: Mój kolega też tak mówił i po 12 latach małżeństwa, z tą "inną" łkał przy mnie jak dziecko, jak go #!$%@?ła z domu.
Sram na to święto i na p0lki.
Co do oklepanego "białorycerz", tobie nie przeszkadza powtarzanie za p0lkami, oklepanego "kto cie tak skrzywdzil".
Takze rob za rycerzyka dalej i zbieraj punkty ( ͡° ͜ʖ ͡°
@dzapanisko: ojej ale mi cię szkoda, smutny człowieku nienawidzący wszystkiego i wszystkich a zwłaszcza płci przeciwnej, bo jest płcią przeciwną i masz ból dupy, że nie możesz być kobietą a musisz być mężczyzną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Twój kumpel to nie ja, a jego żona to nie moja partnerka. Nie wiem, czego nie rozumiesz i dlaczego udajesz debila, który tej różnicy nie widzi. To że jego żona