Wpis z mikrobloga

będzie płacz, że nikt mu życzeń nie składa, a on taki przecież miły dla pań


@AstraLavistA_Baby: Nigdy z tego powodu nie płakałem, nie przeżywam żadnych g---o świąt.
Rozumiem, że w Twoim świecie to tragedia, nie dostać życzeń na dzień chłopaka od p0lki? No cóż, tak jak pisałeś bądź miły i służ, to może zasłużysz.
  • Odpowiedz
@Cztero4tomowyy: ale ważne, że dostajecie, że panie pamiętają. A widzę, że na wykopie panowie nie pamiętają o swoim święcie, i nawet nie czują wdzięczności, że panie pamiętają, i jak jest dzień kobiet, to mają go w dupie, życzeń nie składają, bulwersują się na istnienie dnia kobiet albo nawet wyzywają panie w "życzeniach".

@dzapanisko:

Rozumiem, że w Twoim świecie to tragedia, nie dostać życzeń na dzień chłopaka od p0lki?
  • Odpowiedz
@dzapanisko:

Od kiedy życzenia to przymilanie się? xD Wy to macie już tak s---------e łby, że potraficie za "przymilanie się" uznać chwilowe przypadkowe spojrzenie na kobietę na ulicy xD

I każda kobieta to p0lka

Ok dobrze wiedzieć, że mam do czynienia ze spierdonem i zwyczajnie już za późno dla ciebie na leczenie łba ;]
  • Odpowiedz
@AstraLavistA_Baby: Dobrze mój rycerzyku, jak Cię przemieli Polski wymiar sprawiedliwości i p0lka, to wrócisz tu z płaczem. No ale niektórzy muszą się sami przekonać, jakie te istotki są "wspaniałe".
A teraz ukłon w pas i rób publiczną minetę, każdej napotkanej p0lce, bo to ich święto.
  • Odpowiedz
No ale niektórzy muszą się sami przekonać, jakie te istotki są "wspaniałe".


@dzapanisko:

Wiesz, nie każda jest taka sama, wiem to bardzo dobrze, a ty sobie żyj w wyimaginowanym świecie pełnym stworzonych we własnej głowie chochołach i złych p0lek czających się za rogiem tylko na to by podstawić ci nogę, bo po nic innego nie żyją, tylko po to, by sie na biednusich przegrywkach
  • Odpowiedz
Wiesz, nie każda jest taka sama, wiem to bardzo dobrze


@AstraLavistA_Baby: Mój kolega też tak mówił i po 12 latach małżeństwa, z tą "inną" łkał przy mnie jak dziecko, jak go w----------a z domu.
Sram na to święto i na p0lki.
Co do oklepanego "białorycerz", tobie nie przeszkadza powtarzanie za p0lkami, oklepanego "kto cie tak skrzywdzil".
Takze rob za rycerzyka dalej i zbieraj punkty ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@dzapanisko: ojej ale mi cię szkoda, smutny człowieku nienawidzący wszystkiego i wszystkich a zwłaszcza płci przeciwnej, bo jest płcią przeciwną i masz ból d--y, że nie możesz być kobietą a musisz być mężczyzną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Twój kumpel to nie ja, a jego żona to nie moja partnerka. Nie wiem, czego nie rozumiesz i dlaczego udajesz debila, który tej różnicy nie widzi. To że jego
  • Odpowiedz