Wpis z mikrobloga

odpowiedzialnym za tą akcję jest prezes eko-okien, majątek którego szacuje się na około 680 mln zł


@stjimmy: I bardzo szybko maleje zapewne w tym momencie ¯\_(ツ)_/¯
@Priya Tak było, nie zmyślam.
Ludzie się śmieją że jakiś debil wydaje swoje albo otrzymane z Kremla pieniądze na akcje która nikogo z odrobiną oleju w głowie nie przekona do Waszych kretyńskich i antyludzkich poglądów.
Gdzie to bol dupy?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@krytyk__wartosciujacy: a ja ci odpowiadam, z okien :). Dosłownie, z okien. Jest sobie taka firemka Eko Okna na Śląsku niedaleko Raciborza. Jej właściciel to lekki przypadek katolika nadgorliwca. Niedawno zakończyła się finansowana przez niego budowa klasztoru dla sióstr zakonnych a teraz jego fundacja finansuje te banery

https://forumbranzowe.com/eko-okna-zakonczyly-inwestycje-w-klasztor/
Pobierz Ar0 - @krytyk_wartosciujacy: a ja ci odpowiadam, z okien :). Dosłownie, z okien. Jest...
źródło: comment_1615215561ZeDvYwQR8zpEL6ZJnok3sC.jpg
@waro: Śmiesznie to wygląda, u mnie w mieście to same takie plakaty plus kilka z inwestycji deweloperskich, i tyle xd. W dodatku demografia leci na łeb na szyję, coraz mniej dzieci się rodzi, a obawiam się że takie plakaty to tylko zniechęcają do rodzicielstwa.
Ale tak generalnie na #!$%@? taka akcja? Nikogo do niczego to nie przekona. Ktoś niby był zwolennikiem aborcji i nagle stwierdzi - a nie, już nie jestem zwolennikiem bo zobaczyłem dziecko w sercu? Jedyny efekt jaki widzę to zajebiste pogłębianie traumy kobiet, które musiały z różnych względów podejmować decyzje o aborcji.


@neonn: Przekona. To próba wygenerowania społecznego dowodu słuszności. Widzisz bardzo wąsko, bo ile tych kobiet w rzeczywistości jest i kogo
a ja ci odpowiadam, z okien :). Dosłownie, z okien. Jest sobie taka firemka Eko Okna na Śląsku niedaleko Raciborza. Jej właściciel to lekki przypadek katolika nadgorliwca. Niedawno zakończyła się finansowana przez niego budowa klasztoru dla sióstr zakonnych a teraz jego fundacja finansuje te banery


@Ar_0: jeśli faktycznie jakiś Janusz to finansuje to niech sobie wiesza tego ile chce, jak to nie jest z moich podatków to mam to gdzieś (