Wpis z mikrobloga

#allegro

Właśnie zauważyłem, że wystawiłem ofertę, stworzyłem produkt, bo jeszcze go nie było. Nagle zainteresowanie spadło. Sprawdzam co jest nie tak i się okazuje, że ALLEGRO SAMO PODPIĘŁO MOJĄ OFERTĘ DO INNEGO PRODUKTU, A STWORZONY PRZEZE MNIE PRODUKT USUNĘŁO Z BAZY.

Po kontakcie z supportem miałem stworzyć jeszcze raz produkt, ale Allegro nie daje takiej możliwości, bo algorytm twierdzi, że taki produkt już istnieje, więc automatycznie połączyło moją ofertę z tym produktem, a w rzeczywistości połączyło z błędnym produktem.

FAJNE TO ALLEGRO. NIE DOŚĆ, ŻE RUCHAJĄ NA PROWIZJI TO JESZCZE TRZEBA SPRAWDZAĆ CZY CZASAMI Z DUPY SIĘ PRZYPISANE PRODUKTY NIE ZMIENIAJĄ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co sprzedać byś chciał? Zarobić pieniążki? Nie dla ciebie to, dla allegro zarobki są.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@UFC_Jest_W_Dupie: #!$%@?ło mnie to niesamowicie. Robię im ten #!$%@? produkt bo inaczej płaczą, że oferta nie jest połączona. Wszystko jest ok, a za kilka dni UGA BUGA POŁONCZYLIŚMY CI OFERTE Z INNYM PRODUGTEM BO TAG
  • Odpowiedz
@kosti9191: bo produktyzacja miałaby sens gdyby był zrobiony jeden produkt i reszta by się pod niego łączyła, wtedy sprzedawałby ten co ma najtańszy produkt i łatwo byłoby coś znaleźc
aktualnie ta produktyzacja niby jest, ale kazdy robi sobie własne produkty we własnych kategoriach i produktów jest kilkadziesiąt, a sama wyszukiwarka pokazuje wszystko jak leci
  • Odpowiedz
@kosti9191: ja stworzyłem produkt, dodałem własne zdjęcia, a po kilku dniach allegro zmieniło mi nazwe producenta i model na coś kompletnie innego. Teraz mam dwa tygodnie sprzedawać towar innej marki bo te #!$%@? tłumacza że maja duzo zgloszeń i musze czekać w kolejce. Banda debili
  • Odpowiedz
@Wychwalany: no ja zapłaciłem 30zł za promowanie oferty, a po 2 dniach zmienił się produkt. Dzisiaj na chacie pocisnąłem, że to jakiś żart chyba. Do jutra mają naprawić. Będę wnioskował o zwrot kosztu za promocję za błąd z ich winy. Krótko z nimi.
  • Odpowiedz